PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=490479}

Rango

6,8 53 326
ocen
6,8 10 1 53326
6,4 16
ocen krytyków
Rango
powrót do forum filmu Rango

Osobiście wolę ten film w oryginale.

Rango z dubbingiem- Katastrofa...
Rango w oryginale- Zupełnie inny film. Stwierdzam też klimat w stylu Tarantino : 3

Jakie jest wasze zdanie na ten temat? : 3

ocenił(a) film na 9
RoseGalleon5051

Ciężko mi porównać bo z oryginalnym dubbingiem nie oglądałam (jeszcze), natomiast polski dubbing uważam, że jest genialny. Naprawdę genialny, znam cała bajkę na pamięć i często cytuje ja wraz z aktorami. Najlepszy jest tekst piosenki "wlazl kowboj do stodoły i goły dręczy woly, (...)" :D generalnie uważam ze polskie dubbingi bajek są świetne i chyba jeszcze nigdy się nie zawiodłam...

RoseGalleon5051

Nie miałem możliwości obejrzenia bez dubbingu i mam podobne zdanie do twojego. Animacja mnie nie porwała w takim stopniu jak tego oczekiwałem. Dlatego koniecznie muszę obejrzeć jeszcze raz z oryginalną ścieżką dźwiękową. :)

RoseGalleon5051

Wiesz może gdzie można zobaczyć film w oryginale?? Wszędzie gdzie się nie spojrzy to film jest z dubbingiem ;/

ocenił(a) film na 8
ankaa1989_filmaniak

Może na Torrentach spróbuj? Ja miałam to szczęście, że (bodajże) na Canal+ leciał, to sobie zmieniłam w ustawieniach na oryginał ^^ Ale chętnie obejrzałabym sobie to jeszcze raz, więc jak znajdę to dam ci znać : )

RoseGalleon5051

"Szukajcie, aż znajdziecie" :D http://viooz.co/movies/549-rango-2011.html miłego seansu i pozdrawiam :D

ocenił(a) film na 8
ankaa1989_filmaniak

Och, dzięki bardzo : 3

ocenił(a) film na 7
RoseGalleon5051

Ja nie mam porównania i nie wiem czy chcę mieć, ponieważ polski dubbing prawie nigdy mnie nie zawiódł. Mogłam rozpoznać niektóre głosy: Rango podkładał głos ten sam gościu, który użyczał Mike'owi Wazowskiemu, są także głosy Prosiaczka, Kubusia Puchatka i głos Fasoli jest mi znany. Film uważam za dobry zarówno pod względem dopracowania graficznego postaci (<3) jak i dialogów oraz fabuły wraz z metafizycznym wątkiem, a jest tak dlatego, że nawet mój tata, którego ciężko rozbawić się śmiał ;)

ocenił(a) film na 5
Kattelin

Dokładniej jest to Wojciech Paszkowski i również go bardzo lubię :))

ocenił(a) film na 7
RoseGalleon5051

Obejrzałem w oryginale i muszę powiedzieć jedno: KLIMAT. Fabuła prawie że ciekawa (!) - oczywiście schemat oparty na monomicie Josepha Campbella, ale z tym nikt nawet nie próbuje już walczyć... Akcent i dobór słów (często musiałem zaglądać do słownika, co jak na animację było dla mnie wielkim zaskoczeniem) powalają na kolana! Głosy aktorów znakomicie dobrane, ale to, co wywarło na mnie największe wrażenie to wykonanie samej animacji. Tak dopieszczonego wizualnie filmu jeszcze nie widziałem, słowem - Pixar i Dreamworks się chowa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones