PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=829650}

Rany

Wounds
3,2 9 646
ocen
3,2 10 1 9646
2,8 4
oceny krytyków
Rany
powrót do forum filmu Rany

Mam wrażenie że film ten został oceniony tak nisko ze względu na powtarzany przez wielu slogan który brzmi "Jeśli Netflix robi film to musi być słaby" a szkoda bo to kawał dobrego kina wystarczyło pamiętać o cytacie z początku filmu oraz tym co mówiła żona głównego bohatera gdy ten jej oznajmił że chce się rozstać nie zalecałbym traktowania tego filmu jako typowy horror bo to jest jednak też błąd oglądających bo to że coś ma dopisane w gatunku "Horror" nie znaczy że takowym w 100% jest wystarczy spojrzeć na filmy typu "Zombieland" "Jestem Legendą" czy parę innych żeby zobaczyć że dopisek gatunku "horror" nie zawsze znaczy że będzie to straszak

ocenił(a) film na 2
Znawca_123

Racja. Ocena 3.2/10 jest krzywdząca... Dla wszystkich filmów ocenionych niżej

ocenił(a) film na 1
Znawca_123

Film, ktory ma dopisek horror, horrorem powinien byc. To, ze netflix zadrwil z widza nie zdarza sie pierwsze raz. Ten dopisek horror myli jak promocje w zabce, kupuje produkt po cenie x, po czym przy kasie okazuje sie, ze malymi literami bylo napisane ze aby uzyskac cene x nalezy kupic a, b, c, d az do x.. Film po opisie wydawal mi sie mega ciekawy, bo czym okazuje sie, ze nie wiadomo skad karaluchy, czemu ten dziwny obraz na laptopie i suma sumarow zakonczenie, gdzie mialam wrazenie ze zostalo urwane przed wyjasnieniem. Ktos sobie zakpil z widza, rowniez i Ty, gdyz napisales ze wychodzimy z zalozenia ze netflix robi slabe filmy i dlatego ocena tego filmu jest miazdzaca. Nic konstruktywnego nie napisales w obronie tego wyswietlacza do zapomniania wiec bron tego dziwnego brazu, bo skoro posypala sie 7, moze wiesz cos czego nie wiem ja..

ocenił(a) film na 1
titka_dritka

Pisząc dalej, zrozumiałam film. Facet wpadl w obled itp, ale dlaczego nie zaostrzyli realizacji filmu, czemu nie pociagneli watku troche w inna strone. Sama struktura byla genialna dlaczego tak splaszczyli film..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones