PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10036496}

Recepta na przekręt

Pain Hustlers
6,3 7 748
ocen
6,3 10 1 7748
4,8 6
ocen krytyków
Recepta na przekręt

Liza Drake (Emily Blunt) jest samotną matką, która właśnie straciła pracę i nie ma już siły. Przypadkowe spotkanie z przedstawicielem handlowym firmy farmaceutycznej Pete'em Brennerem (Chris Evans) sprawia, że wkracza na ścieżkę korzystną pod względem ekonomicznym, ale wątpliwą pod względem etycznym, angażując się w nielegalnąLiza Drake (Emily Blunt) jest samotną matką, która właśnie straciła pracę i nie ma już siły. Przypadkowe spotkanie z przedstawicielem handlowym firmy farmaceutycznej Pete'em Brennerem (Chris Evans) sprawia, że wkracza na ścieżkę korzystną pod względem ekonomicznym, ale wątpliwą pod względem etycznym, angażując się w nielegalną działalność. Problemy z coraz bardziej niezrównoważonym szefem (Andy Garcia), pogarszający się stan zdrowia córki (Chloe Coleman) i rosnąca świadomość szkód, jakie powoduje jej firma, zmuszają Lizę do ponownego zastanowienia się nad życiowymi wyborami. "Recepta na przekręt" to ostre i odkrywcze spojrzenie na to, co jedni robią z desperacji, a inni z chciwości. 

Recepta na przekręt
Zwiastun nr 1 (polski)
Recepta na przekręt
Teaser nr 1 (polski)
Recepta na przekręt
Zwiastun nr 1
nr 1 (polski) 2023-10-18T09:58:59 https://fwcdn.pl/webv/69/30/66930/66930.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/296/10036496/Recepta_na_przekret___Emily_Blunt_i_Chris_Evans___Oficjalny_zwiastun___Netflix.vp9.1080p.webm
Recepta na przekręt zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

gatunek

produkcja

dystrybucja
Netflix
tytuł oryg.
Pain Hustlers
inne tytuły

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF, Polsat Box, Disney+, Skyshowtime, FlixClassic, Play Kraków, Red Carpet i VOD Warszawa.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.