Film

2013 1 godz. 56 min.
6,8 64 613
ocen społeczności
6,8 10 1 64613
10 693
chce zobaczyć
{"rate":6.0,"count":3}
Emerytowani agenci CIA próbują odnaleźć broń masowego rażenia.
Red 2
Zwiastun nr 2 (polski)
Red 2
Zwiastun nr 2
Red 2
Zwiastun nr 1
Red 2 - Zwiastun Nr 2 (polski) Wraz z Monolith Films zapraszamy do obejrzenia polskiego zwiastuna widowiska [b]"[film=616928]RED 2[/film]"[/b]. Premiera planowana jest na 26 lipca. Emerytowany agent CIA Frank Moses ([person=117]Bruce Willis[/person]) znów zmuszony jest skrzyknąć swą wyjątkową ekipę, by ruszyć tropem zaginionej głowicy nuklearnej najnowszej generacji, która w niepowołanych rękach grozi zagładą. Grupa emerytowanych, ale wciąż śmiertelnie niebezpiecznych zawodowców trafi do Londynu, Paryża i Moskwy, gdzie w drogę wejdą im zabójczo piękna [person=318]Catherine Zeta-Jones[/person], którą dawniej najwyraźniej łączyło coś z Frankiem, a także szalony [person=48]Anthony Hopkins[/person], którego umysł jest większym zagrożeniem niż bomba atomowa. Świat znów się przekona, że nikt nie rozprawia się ze złem w sposób tak spektakularny, elegancki i zabawny jednocześnie jak przedstawiciele starej szkoły.

Kontynuacja wielkiego hitu o grupie bardzo doświadczonych agentów, którzy raz udowodnili już światu, że stara gwardia wciąż trzyma się mocno i każdego kto jej zagraża zlikwiduje lekko, łatwo i przyjemnie. Emerytowany agent CIA Frank Moses (Bruce Willis) znów zmuszony jest skrzyknąć swą wyjątkową ekipę, by ruszyć tropem zaginionejKontynuacja wielkiego hitu o grupie bardzo doświadczonych agentów, którzy raz udowodnili już światu, że stara gwardia wciąż trzyma się mocno i każdego kto jej zagraża zlikwiduje lekko, łatwo i przyjemnie. Emerytowany agent CIA Frank Moses (Bruce Willis) znów zmuszony jest skrzyknąć swą wyjątkową ekipę, by ruszyć tropem zaginionej głowicy nuklearnej najnowszej generacji, która w niepowołanych rękach grozi zagładą. Grupa emerytowanych, ale wciąż śmiertelnie niebezpiecznych zawodowców trafi do Londynu, Paryża i Moskwy, gdzie w drogę wejdą im zabójczo piękna Catherine Zeta-Jones, którą dawniej najwyraźniej łączyło coś z Frankiem, a także szalony Anthony Hopkins, którego umysł jest większym zagrożeniem niż bomba atomowa. Świat znów się przekona, że nikt nie rozprawia się ze złem w sposób tak spektakularny, elegancki i zabawny jednocześnie jak przedstawiciele starej szkoły.

boxoffice
$53 262 560 w USA
$94 813 005 poza USA
budżet
$84 000 000
dystrybucja
studio
Summit Entertainment (przedstawia) / DC Entertainment / Di Bonaventura Pictures / Więcej...
inne tytuły
Będąc w starej kryjówce, Marvin podnosi ciastko. W pierwszym ujęciu rozpakowuje je i gryzie, a w następnym znowu jest ono całe i drugi raz bierze pierwszy kęs.
Buty Sarah zmieniają się między scenami na kilka różnych rodzajów - od kozaków na płaskim obcasie, przez buty na szpilkach po buty na niskich obcasach. W filmie nie było możliwości, aby bohaterka mogła zatrzymać się i je zmienić.
Kiedy Sarah błaga "Żabę" o rozmowę, położenie jego okularów zmienia się między ujęciami - raz znajdują się na jego twarzy, a raz złożone w jej dłoniach.
Zjazd absolwentów
Barcelonismo ocenił(a) film  na 
Emerytura to najcięższy okres w życiu. Taki Liam Neeson chciał być tylko blisko córki i w miarę unormować swoje relacje z byłą żoną. Efekt? Krnąbrna latorośl została ... więcej
zdaniem społeczności pomocna w: 87%
Pierwsza część filmu "Red" szturmem zdobyła amerykańskie kina, stając się niemałym sukcesem kasowym. Produkcja oparta na komiksowym pierwowzorze (mało znanym w Polsce) ... więcej
zdaniem społeczności pomocna w: 55%
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Jednak da się zrobić fajną komedię bez pierdzenia i rzygania

  Ivan_The_Maskarator ocenił(a) film na

  Naprawde spoko film, do relaksu, ale ze świetną obsadą i dobrym scenariuszem. Pozytywne zaskoczenie.

 • Część druga podobała mi się bardziej niż pierwsza

  Chmurzasta_2 ocenił(a) film na

  chociaż pierwsza oczywiście też była świetna. Uwielbiam po prostu Victorię i Ivana razem... :) Film lekki i przyjemny, akurat na nockę w pracy albo rozrywkę po męczącym dniu ;)

  11
  • Równie świetna co część pierwsza ;)

   emillo97 ocenił(a) film na 10 

   Nie rozumiem zarzutów jakoby ta część była gorsza i nudna - była nadal zabawna, dużo się działo a aktorzy spisali się znakomicie. Film jest tym czym miał być - jak ktoś oczekiwał typowej komedii lub typowego filmu akcji to chyba pomylił filmy bo to udana mieszanka ;)

  • Red 2 = 2x więcej akcji, 2x śmieszniej, 2x lepie, 2x szybciej!

   Mithril82 ocenił(a) film na

   Serdecznie polecam Red 2! Akcja non stop, wybuchy, strzelaniny pościgi i raptowne zwroty akcji w iście komiksowo-plastycznym stylu - nie ma czasu na nudę. Dobra fabuła, wciąga i nie pozwala się oderwać. Humor strzela w widzów niczym ostra seria z AK i to ... więcej

  • Dziwne

   Goldencar ocenił(a) film na

   Dziwi mnie że ten film aż tak się ludziom podoba , stawiaja 8 i pisza że super zabawa i super fabuła , może jestem starej daty a mam w sumie tylko 29 lat ale Szklana pułapka albo Zabójcza broń z lat 90 biją to na łeb. Wiadomo można obejrzeć , nie jest to dno ale czegoś brakuje. Humoru to tu za wiele nie ma , ale ... więcej

   2
   Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.