PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=298736}

Rings

4,7 26 628
ocen
4,7 10 1 26628
2,0 3
oceny krytyków
Rings
powrót do forum filmu Rings

Ludzie czy wy juz totalnie zglupieliscie?Jak w prequelu moga grac aktorzy ktorzy w 1 i 2 byli dziecmi kiedy w 2011 beda prawie dorosli?Żal:/

stefaniak_a

no dokładnie! trzydziestoletnia samcia...? Nie... To już zupełnie straci swój urok. Nie mam nic przeciwko trójce - dobra komedia i tyle, ale tych aktorów to mogliby zmienić, przecież to będzie masakra. Marnują taki fajny film. :D ........................... Pzdr. Lisa <3333333333333333333

alternatif_lisa

Po prostu dziewczynka skoro akcja bedzie sie dziala 30 lat wstecz od jedynki musialaby miec tyle samo lat co ta z jedynki a chlopiec nie ma prawa istniec bo narodzi sie za dwadziescia kilka lat:P

ocenił(a) film na 4
stefaniak_a

Jedno nie wyklucza drugiego...mogą zrobić jakieś wstawki...wkleić ujęcia z poprzednich części np na końcu filmu, żeby historia zatoczyła Krąg...to , że są wymienieni nie znaczy, że pojawia się na planie...spokojnie wszystko okaże się w swoim czasie

stefaniak_a

Ja dorzucę swoje trzy grosze.
Hej PUMA !!! Do jakiej Ty szkoły chodziłaś/chodziłeś, że piszesz cyt.:"Akcja cofa się do tyłu o 30 lat." i jeszcze jeden cyt.:"lokalna piękność Mary-Elizabeth Winstead odkryją, że Samara "powróciła", powróciła jako mściwy duch."
Dzizu, do szkoły wracaj bo czytanie takich błędów to obraza dla j. polskiego. Nie wspomnę tu mojej skromnej osoby.

Jak można cofać się do tyłu, co ? Brawo Jaś. Dalej nie nie chce mi się pisać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones