PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=430661}
6,9 124 955
ocen
6,9 10 1 124955
5,7 20
ocen krytyków
Robin Hood
powrót do forum filmu Robin Hood

Wygląda na tej focie z łukiem jak pizda...sory ale żedne inne okreslenie nie cisnie mi sie aktualnie na usta jak tylko takie że on wygląda jakby był w jakimś cyrku Medieval Wars .

ocenił(a) film na 5
ironlord

He, he, dokładnie. Jakby go, przepraszam za używanie tutaj tej 'nazwy' - z Tibii wycięli... No, ale zobaczymy co będzie dalej.

ocenił(a) film na 6
ironlord

cholernie na Robina nie pasuje, chyba że zmienią mu wizerunek.

ironlord

bardzo lubię tego aktora, ale bardziej pasuje mu wizerunek np. "Gladiatora" niż Robin Hooda ;)

fialeq

Może zapuści włosy ^^ Bardziej by pasowało, nie wiem dla czego ale Robin Hood zawsze mi się kojarzy z kolesiem z dłuższymi włosami. Może przez wizerunek jaki wykreował już Kevin Costner.

ocenił(a) film na 10
Demolka25

Teraz jest już nowy Gladiator a imię mu Sam Worthington

http://www.filmweb.pl/f328812/Clash+of+the+Titans,2010/galeria

ironlord

Ten Crowe to niech zagra jeszcze Godzillę u Scotta i będzie komplet...

ironlord

Hahahahahaha!!!! dokladnie! on to by sie jedynie nadawal do "facetow w rajtuzach"

Nimrodel25

Zgadzam sie, kompletnie nie nadaje sie do roli i klimatu.. :/

tix666

ludzie zobaczymy jak obejrzymy! Swoja droga fajny ten nowy gladiator xd

tix666

Zgadzam się przed obejrzeniem .Po obejrzeniu filmu mam nadzieję że zmienię zdanie, tak jak zmieniłam po obejrzeniu "3:10 do yumy " . Ale na tym zdjeciu faktycznie dokładnie wygląda tak jak założyciel tego wątku określił .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones