PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1462}

Rocky Horror Picture Show

The Rocky Horror Picture Show
7,6 28 900
ocen
7,6 10 1 28900
7,8 22
oceny krytyków
Rocky Horror Picture Show
powrót do forum filmu Rocky Horror Picture Show

Szukam jakiś ciekawych i klimatycznych filmów na halloween, nic typu masakra piła mechaniczną, bardziej coś w stylu hokus pokus i trick 'r treat. Nada się?

ocenił(a) film na 7
natalia00

Mimo, że uważam iż ten film jest godzien obejrzenia, Rocky Horror nie ma w sobie za dużo horroru. Powiedziałabym raczej, że to jest okropnie pokręcony hołd do starych filmów science-fiction. Bardzo pokręcony hołd, ale wciąż. Z musicalów na Halloween poleciłabym raczej coś w rodzaju Sweeney Todd: Demoniczny Golibroda albo The Wicker Man ( ten z 1973). Nie są może najlżejsze, ale z całą pewnością tworzą niesamowity klimat. Z normalnych filmów moją rekomendacje mają filmy z trylogii Evil Dead i film The Cabine in the Woods. Powinnaś znaleźć je dosyć łatwo w internecie : )

ocenił(a) film na 7
korika

Przepraszam literówka. Ten film nazywa się The Cabin in the Woods a nie The CabinE. Mój błąd ;)

natalia00

a ja tam uważam, że ten musical jest kompletnie odjechany w kosmos i zamierzam go obejrzeć w najbliższe halloween jeszcze raz :D już dawno się tak nie ubawiłam jak na nim... ale fakt, ja nienawidzę klasycznych horrorów, dlatego taki rocky jest dla mnie idealny ;p jednakże klimatu horroru to tu się nie odczuje na pewno :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones