PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9190}

Rocky

7,7 199 923
oceny
7,7 10 1 199923
8,0 29
ocen krytyków
Rocky
powrót do forum filmu Rocky

Moje odczucia...

użytkownik usunięty

Witam. Z filmem Rocky 1, spotkalem sie poraz pierwszy gdy mialem chyba 9 lat. ogladalem go w wersji niemieckiej, potem w polskiej. Od samego poczatku strasznie mi sie spodobał. Uwazam ze wszystkie 5 czesci jest wyśmienitych, ale Rocky 4 jest dla mnie najlepszy:). Rowniez Sylwek jest moim ulubionym aktorem. Powracając do filmu to: ma on świetną muzykę, świetnie dobraną i motywującą do walki,
same etapy treningu są bardzo motywujące, ten pot, ból, łzy, to jest to. Mam 16 lat, juz 7 lat cwicze karate, i ten film dużo razy mnie motywował do walki, nauczył mnie wielu waznych cech wojownika!
Rocky, choć nie jest prawdziwym bokserem, dla mnie i tak pozostanie najlepszy, nigdy go nie zapomne. Trzeba dodać ze ma głowe z żelaza :):):) .

ocenił(a) film na 10

Ja po niemiecku oglądałam 'Ponad szczytem' - i może to dziwaczne, ale w przypadku Stallone'a niemiecki dubbing stopił się z aktorem bezszwowo. Po prostu zapomniałam na chwilę o tym, że facet jest anglojęzyczny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones