PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9190}

Rocky

7,7 199 923
oceny
7,7 10 1 199923
8,0 29
ocen krytyków
Rocky
powrót do forum filmu Rocky

Rocky vs Rambo

ocenił(a) film na 10

Ostatnio na tvp 2 w ciągu pół roku puścili dwa razy serie Rambo (oprócz ostatniej częsci do której
prawa nabył polsat), ale niestety nigdy nie widziałem w tv Rockiego (oprócz ostatniej części na
tvn). Według mnie seria o Rockim jest o wiele lepsza niż o rambo i bardzo bym chciał żeby ja
wyemitowano. Ten film pomimo swojego sędziwego już wieku jest naprawde świetny i doskonale
oddaje emocje, ból, cierpienie itp. Mysle że wielu młodych ludzi by go obejrzało z czystej
ciekawości bo o Rockim słyszał każdy ale prawie nikt go nie oglądał(w tej chwili odnosze sie do
moich znajomych). A co wy o tym pomysle uważacie?

użytkownik usunięty
Mike96

Kiedyś TVP1 emitowała części I-V, ale to było kilka dobrych lat temu. Pamiętam, że to wtedy obejrzałem serię po raz pierwszy i od razu się w niej zakochałem :)

ocenił(a) film na 10

Ja akurat tego nie pamiętam. Rockiego obejrzalem pierwszy raz 2 lata temu na internecie i od razu się zakochałem, jednak nigdy od tego czasu na żadnym kanale nie widziałem jakiejkolwiek częsci I-V

użytkownik usunięty
Mike96

No to nie dziwię Ci się bo ostatni raz puszczali je jakieś 5-6 lat temu. Sam oglądałem je jeszcze wcześniej gdzieś koło 2005 roku. Powinni przypomnieć całą sagę by dalej motywowała młodsze pokolenia.

użytkownik usunięty
Mike96

Teraz takie czasy, że jak ktoś chce obejrzeć to bez problemu znajdzie film w internecie.

użytkownik usunięty
Mike96

Dobra wiadomość! Już tej jesieni TV4 wyemituje sagę "Rocky'ego". Pierwsza część 10 października :)

ocenił(a) film na 10

O super! Na pewno obejrze:)

ocenił(a) film na 9
Mike96

Ja oglądałam zawsze R3 na VHS, bo tylko tę część miałam ;p Ale na szczęście teraz mogę pozostałe w każdej chwili obejrzeć. A w tvp mogliby wyemitować tę serię.. chociaż coś godnego uwagi by było ;]

ocenił(a) film na 10
Mike96

Ja przeszłam przez obie serie - i uważam, że dopełniają się nawzajem. Rocky to wygadany cwaniaczek szukający miejsca w życiu, Rambo - milczący specjalista.
Zresztą sam Stallone żartował, że "Rambo to ja przed poranną kawą, a Rocky - ja po porannej kawie".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones