PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9190}

Rocky

7,7 199 958
ocen
7,7 10 1 199958
8,0 30
ocen krytyków
Rocky
powrót do forum filmu Rocky
matimat17

pięć części
pierwsza 10 pażdziernika

ocenił(a) film na 8
matimat17

Oby oby już tak dawno tego filmu nie widziałam:) Dawno go w tv chyba nie było

ocenił(a) film na 10
pomysl_o_mnie

Właśnie miałem o tym napisać 10 października na TV4 o 20: 00 czekałem na ten film wiele lat ostatni raz oglądałem ten film u Babci na wakacjach na TVP1 jak chodziłem do liceum, czyli jakieś 6 albo 7 lat temu.

ocenił(a) film na 8
dominik1989

Ja też widziałam go już dawno dawno temu też ostatnim razem w tv jak chodziłam do LO :D sporo czasu już wmnęło bardzo chętnie odświeżę sobie historię Rocky'ego :)

ocenił(a) film na 10
pomysl_o_mnie

Mam nadzieje, że na 1 nie skończą. Mogliby dawać, co tydzień albo, co 2 tygodnie po kolejnej części.

dominik1989

i będzie co tydzień, wszystkie pięć części na 100 procent

ocenił(a) film na 8
matimat17

Not o super już się doczekać nie mogę :D

ocenił(a) film na 10
matimat17

A ty skąd masz takie wiadomości jesteś wróżbitą. Mogliby dawać każdą cześć po 2 razy:). Tak jak to robi Puls, który daje zazwyczaj film 2 razy.

dominik1989

wiem z portali informacyjnych takich jak media2 i wirtualnemedia, gdzie stacje reklamują swoją ramówkę

"Widzowie Czwórki będą mieli okazję obejrzenia pięciu części słynnej sagi prezentującej historia boksera Rocky'ego. Pierwsza z nich zostanie wyemitowana 10 października br."

ocenił(a) film na 10
matimat17

No tak, ale nie napisali, że będzie, co tydzień. No, ale już nie długo będzie potwierdzenie w programie to zobaczymy, bo do 10 października jeszcze sporo czasu.

dominik1989

17 października TV4 wyemituje Rocky2
http://www.teleman.pl/tv/Rocky-2-71167

ocenił(a) film na 10
djadamus

Odsyłam cię na mój blog http://www.filmweb.pl/user/dominik1989
Już dawno wiem no, ale wtedy, kiedy do pisałem to jeszcze nie było na telemagazyn.
W październiku będą 3 części.

dominik1989

znając życie to powtórzą na TV6

ocenił(a) film na 10
matimat17

TV6 tylko powtarza najgorsze filmy z TV4, więc wątpię żeby Rockiego powtarzali jeszcze nigdy nie widziałem Stallone w TV6. Mogłaby dać TV6 ten program, w którym był Stallone, co ze sobą rywalizowali bokserzy, bo dawno już go nie widziałem.

dominik1989

"Najlepszych z najlepszych" powtarzali, Ip Mana i inne filmy martial arts z Hongkongu też

ocenił(a) film na 10
matimat17

No właśnie o to mi chodziło dzięki za wyręczenie mnie :). Oni tylko powtarzają filmy z Hongkongu.

dominik1989

"Najlepsi z najlepszych" są made in USA :D
i nie nazywał bym filmów z HK najgorszymi, bo walki są dużo większym poziomie niż w produkcjach USA
tylko TV6 często emituje filmy z czarnymi paskami po bokach, a jak dadzą jeszcze paski u góry i dołu to jest tragedia

ocenił(a) film na 10
matimat17

No, ale jak TV4 dawał Wyścig ze Stallonem to TV6 nie powtarzała. Oni się bardziej skupiają na filmach akcji lub sztukach walki. A Rocky to nie jest typowy film akcji.

dominik1989

poczekamy zobaczymy :D
ja stawiam że będą w przynajmniej w przeciągu miesiąca od emisji w TV4
bo jak zakupili taki hit to chyba szybko sie go nie pozbędą

ocenił(a) film na 10
matimat17

E tam zakupili pewnie kiedyś Polsat dawał i odgrzebali z archiwum ten film. A TV6 ma tak zapchaną ramówkę, że tylko po 21:30 dają jakiś film i to nie codziennie tylko 5 razy w tygodniu.

dominik1989

ostatni raz to na TVP1 było chyba w 2005, a kiedy Polsat dawał(o ile dawał) to najstarsi górale nie pamiętają

matimat17

zresztą prawa do filmu są chyba dość drogie, bo jak byłem w Anglii to puszczali od drugiej części
w Niemczech tak samo w święta puszczali od drugiej części

ocenił(a) film na 10
matimat17

Jak dla mnie to dla TV6 to Rocky jest za bardzo ambitnym filmem i tego nie puszczą chyba, że ich TV4 zaszantażuje albo petycją dostaną.

ocenił(a) film na 10
matimat17

No i jest tak chciałem TV4 pokazuje po 2 razy każdą część.

dominik1989

druga część będzie trzy razy

ocenił(a) film na 10
matimat17

domyślam się ;p

ocenił(a) film na 10
matimat17

Jednak po 2 razy:)

ocenił(a) film na 10
matimat17

No, ale TVP1 nie jest powiązana z TV4. Polsat dawał w latach, 90 bo pamiętam, że wtedy w Polsce to był wielki hicior każdy chciał mieć Rockiego w ramówce.

ocenił(a) film na 10
matimat17

Ostatni raz pokazywała TVP1 w 2007 w wakacje, bo zastanawiałem się wtedy czy pokażą najnowszą część. Więc w 2005 nie mogło być ostatnim razem, bo jeszcze wtedy nie powstała ostatnia część Rockiego. Czyli miałem wtedy 18 lat i chodziłem do liceum.

ocenił(a) film na 7
matimat17

"wszystkie pięć części"
Wszystkich części jest sześć ;)

MartiniKS

Chodzi o te starsze części, ostatniej pewnie nie będzie.

ocenił(a) film na 10
kathrina357

Tej ostatniej części raczej nie pokażą, bo TVN ma do niej prawa.

bozo777

Niekoniecznie, dużo filmów jest emintowanych na kilku kanałach.

ocenił(a) film na 10
kathrina357

Możliwe, bo na przykład "Underworld" był ostatnio emitowany w TV 4 i w TVP 1, ale to raczej wyjątek. Dobrym przykładem jest "Rambo". TVP emituję od jakiegoś czasu tylko pierwsze trzy części, a tą nowszą Polsat zazwyczaj w maju każdego roku.

bozo777

Jednak szósta część też będzie.

dominik1989

A ja wogóle go nie widziałam, ale na szczęście mogę wkońcu obejrzeć.

matimat17

właśnie sprawdzam program na czw 31.10 i jest film "Prezydencka córka" a powinien być Rocky 4 czyżby tylko 3 części wyemitowali :(:(

ocenił(a) film na 10
matimat17

http://www.filmweb.pl/user/dominik1989/blog zapraszam na mój blog.

W środku sierpnia śniło mi się, że będą dawali na początku września Rockiego. Już zapomniałem o tym śnie, ale jak się dowiedziałem, że w październiku będzie to sobie przypomniałem o tym. I też mi się śniło chyba, że na TV4.

ocenił(a) film na 7
dominik1989

W takim razie sen okazał się proroczy...

ocenił(a) film na 10
SzymonS1

No często jest tak, bo śnisz o tym, co marzysz i zawsze po jakimś czasie marzenia senne się spełniają, jeżeli chodzi o marzenia dotyczące TV często tak mam, że zawsze, po takim śnie po jakimś czasie jest ten film lub serial, który mi się śnił. Kiedyś miałem sen chyba jakoś w tamten sylwester, że w telewizji były wiadomości, że w sylwestra Sylvester Stallone stracił rękę podczas odpalania petardy, ale mam nadzieje, że ten sen się nie spełni, bo jak będzie grał w filmach z jedną ręką.

p.s Kiedyś mi się śniło podczas mistrzostw świata w siatkówkę, że Polacy przegrają 2 sety i wygrali wtedy 3:2. Albo po prostu tv był głośno włączony i mi się wydawało, że mi się to śni nie wiem hehe. A tak naprawdę to mi się śnił wynik 2:0 tylko potem sam sobie dodałem, że śniło mi się, że Polska przegra 2 sety.

ocenił(a) film na 7
dominik1989

Mnie się śniło nie tak dawno że Nastula zostanie ciężko znokautowany przez Bedorfa po straszliwym laniu, w rzeczywistości przegrał przed czasem tydzień temu ale po 1-ej bardzo wyrównanej rundzie, a w 2-ej padł raczej ze zmęczenia (chociaż trochę sobie poleżał..) Wspomniałeś o emisji Rockiego.. o ile pamiętam to ostatnia emisja była w 2008 roku (przynajmniej 4-ej części) ale czy pierwszej to nie pamiętam już... teraz po przypomnieniu sobie jednego klasyka wczoraj czekam wkrótce na Rockiego, oprócz tego przydałoby się wznowienie serii przygód agenta 007...

ocenił(a) film na 10
SzymonS1

No jakoś w tym okresie 2007 lub 2008 dawali w wakacje 5 części, bo oglądałem u Babci na wsi i się zastanawiałem czy dadzą najnowszą część, ale dali.

ocenił(a) film na 10
dominik1989

ale nie dali*

użytkownik usunięty
dominik1989

a nieeeeeee ,czyta Jarek Łukomski ,czyli zajebiście

ocenił(a) film na 10

Dla mnie to nie ważne, kto czyta. Bo i tak nie zwracam nigdy uwagę na Lektora.

ocenił(a) film na 10
matimat17

Wreszcie w TV. Ostatni raz chyba TVP emitowała ten film dobre 6 lat temu.

ocenił(a) film na 10
bozo777

Zgadza się ostatnio był dawany w 2007 w wakacje:)

użytkownik usunięty
dominik1989

no ale ,czyta chyba Gudowski,czyli ten sam co na dvd/bluray

ocenił(a) film na 9
matimat17

Wreszcie coś godnego uwagi w tv! :)

ocenił(a) film na 8
matimat17

Będę oglądał :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones