PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9190}

Rocky

7,7 199 923
oceny
7,7 10 1 199923
8,0 29
ocen krytyków
Rocky
powrót do forum filmu Rocky

Wpisywać się!

użytkownik usunięty

osoby które wychowały się na ''Rockym''

ocenił(a) film na 8

Ja się wychowałam a najbardziej mój starszy brat a ja zaraziłam się od niego haha :) Rocky to klasyka

ocenił(a) film na 8

już nie pamiętam ile razy obejrzałem ten film. Zdecydowanie należy do Klasyków ;)

kocham Rocky'ego <3.

ocenił(a) film na 9

Pierwszą cześć obejrzałem jako 12 czy 15 latek (nie pomnę) na czarnobiałym telewizorze u dziadków - nadawała to ówczesna TVP - Rocky II leciał wtedy w kinach, ale tato nie chciał mnie na to zabrać, twierdząc że to brutalne mordobicie - całość serii nadrobiłem w epoce "wideło" z pirackich kaset (innych wtedy nie było), obecnie mam antologię DVD i oczywiście Rocky Balboa. Na wydania BD chyba się jednak nie skuszę - za dużo kasy - może jak je przecenią. Majstersztyk to dla mnie jedynka i dwójka. Trójkę lubię jakby mniej - Stallone po operacji plastycznej twarzy, w ogóle trochę sodówa w głowie, czwóreczkę choć najmniej realną uwielbiam za soundtrack, teledyskową formę filmu - ten film to w zasadzie jeden wielki videoklip (podobnie jak Cobra, Top gun, Over the top, czy Lost boys). Piątki szczerze nie znoszę. Szósteczka - perełka - piękny, refleksyjny, sentymentalny powrót do przeszłości - przyznaję że jak jestem stary i dość twardy - płakałem na tym filmie jak bóbr - ale cóż przed oczami stanęła mi miniona młodość i emocje które odczuwałem katując rodzinę i przyjaciół kolejnymi seansami Rocky'ego na odtwarzaczu VHS firmy Sanyo.

RogerVerbalKint

Rocky to gówno.

ocenił(a) film na 9
Dangeris

Odpowiedziałbym Ci że sam jesteś gówno - ale parę dobrych filmów masz w profilu więc się pohamuję - troszkę tolerancji i wyczucia, zrozumienia dla gustów innych ludzi Ci nie zaszkodzi, może troszkę więcej obeznania w kinematografii - gówno to Transformers 3 itp.

RogerVerbalKint

Nie mowie, ze cala seria slaba, ale 1 czesc nunda jak flaki z olejem.

użytkownik usunięty
Dangeris

wracaj oglądać Władce Pierścieni, dziecko

Sam jesteś dupa.

ocenił(a) film na 10
Dangeris

no ja też się wychowałem na Rockym dziwie się że tak dużo słabych filmów jakimś cudem są w Top 100 a Rocky nie to dla mnie kpina

użytkownik usunięty
RogerVerbalKint

Powiem ci coś,co już pewnie wiesz. Życie to nie tylko słodycz,to znój i trud i jeśli mu się poddasz,to nieważne jaki jesteś twardy, przydusi cię do gleby.
Mnie, ciebie, każdego. Takie jest życie. Nieważne jak mocno bijesz, ale jak dużo jesteś w stanie znieść i nadal iść do przodu.
Tak powstaje zwycięzca. Jeśli wiesz na co cię stać, rób to, na co cię stać. Ale musisz być gotowy na ciosy &amp; jeśli nie jesteś tym, kim chcesz być, nie szukaj winy w innych.
Tak robią tchórze...Rocky Balboa.

ocenił(a) film na 10

Rocky arcydzieło.. zakochałem się w tym filmie od pierwszego wejrzenia czyli mając około 8/9 lat..cóż na razie miłość trwa już około 16 lat..i sadze że to jeddna z tych miłości już na całe życie hehehehe

ocenił(a) film na 10
tomi1988

to podobnie jak ja też go oglądałęm w tym wieku i od tamtej pory był jednym z moich ulubionych aktoró akcji a od jakiegoś czasu awansował na nr 1 z braku dobrych filmóch innych aktoró akcjii których lubiłem a Stallone ciągle na fali i w formie

Cześć...

Ja się wychowałam na wsi ale się wpiszę.

ocenił(a) film na 9
Dorota_Kolmus

Ja się wychowałem na chacie!

ocenił(a) film na 10

ja

ocenił(a) film na 9
ocenił(a) film na 10
napruto

ty jestes za mlody na rockyego

ocenił(a) film na 9
ApolloCreed_

Rocky ma pg, a ja mam 8 lat

ocenił(a) film na 10
napruto

nie oto chodzi
nie pamiętasz czasów kiedy to Rocky był często wyświetlany przez TVP byleś jeszcze wtedy za młody

ocenił(a) film na 9
ApolloCreed_

Wtedy jeszcze mnie na świecie nie było nawet.

ocenił(a) film na 10
napruto

no wasnie

ocenił(a) film na 9
ApolloCreed_

Łyso?

użytkownik usunięty

Ja się wychowałem na "Rambo".

Rocky !!!! wychował mnie !

ocenił(a) film na 7

Ja również

ocenił(a) film na 10

rocky to nie film.....to filozofia mojego życia

ocenił(a) film na 7
agnesq11

co za kobieta .. :)

ocenił(a) film na 10
SzymonS1

dziękuję

ocenił(a) film na 10
agnesq11

:) coś wspaniałego

ocenił(a) film na 8

Dobry był Jack Nicholson w tym filmie.

ocenił(a) film na 10
Palacio

prawie tak dobry jak Stallone

ocenił(a) film na 10

Ja się wychowałam na Rocky'm jako sportowiec. Jako mózgowiec to miałam Zorro, ale Sly pokazał mi (wreszcie) jakąś dziedzinę sportową, przy której nie ziewałam od ucha do ucha. I nie musiałam czuć się winna, że lubię robić różne rzeczy indywidualnie, a nie w szeregu.

ocenił(a) film na 10
TangoAndWaltz

A co do 'Władcy Pierścieni' - Eowina jest całkiem sprawna fizycznie, Gandalf i Aragorn też do wymoczków nie należą. W końcu Gandalf jeździ galopem na koniu bez siodła i uzdy... Zdarzyło mi się galopować na końskim grzbiecie - i powiem tyle, że nawet w pełnym oprzyrządowaniu było mi trudno utrzymać się na koniu, a nie pod koniem. Worki kartofli bez mięśni nie mają czego szukać w stajni.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones