Odtwórz Zwiastun nr 1 2:27
Film

Instant Family

2018 1 godz. 59 min.
7,3 18 764
oceny
7,3 10 1 18764
5 653
chce zobaczyć
{"rate":7.0,"count":1}
{"id":"808971","linkUrl":"/film/Rodzina+od+zaraz-2018-808971","alt":"Rodzina od zaraz","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/89/71/808971/7907572.2.jpg"}
Małżeństwo decyduje się na powiększenie rodziny poprzez adopcję trojga dzieci.
#ZOSTAŃWDOMU
Sprawdź filmy, seriale i gry, które warto nadrobić
Rodzina od zaraz
Zwiastun nr 1 2:27
Rodzina od zaraz - Zwiastun Nr 1 Rodzina od zaraz - Zwiastun Nr 1

Kiedy Pete (Mark Wahlberg) i Ellie (Rose Byrne) postanawiają założyć rodzinę, trafiają w sam środek skomplikowanego, wymagającego świata adopcji. Wkrótce spotykają troje rodzeństwa, w tym zbuntowaną piętnastolatkę (Isabela Moner) i w ciągu jednego dnia z bezdzietnej pary stają się rodziną dla aż trojga dzieci. Teraz Pete i Ellie musząKiedy Pete (Mark Wahlberg) i Ellie (Rose Byrne) postanawiają założyć rodzinę, trafiają w sam środek skomplikowanego, wymagającego świata adopcji. Wkrótce spotykają troje rodzeństwa, w tym zbuntowaną piętnastolatkę (Isabela Moner) i w ciągu jednego dnia z bezdzietnej pary stają się rodziną dla aż trojga dzieci. Teraz Pete i Ellie muszą szybko nauczyć się nawiązywać kontakt z dziećmi, aby stać się prawdziwą rodziną. Towarzyszy temu mnóstwo nieoczekiwanych, zabawnych sytuacji i zwrotów akcji.

boxoffice
$120 556 201 na świecie
$67 363 237 w USA
$53 192 964 poza USA
budżet
$48 000 000
studio
Closest to the Hole Productions (produkcja) / Leverage Entertainment (produkcja) / Paramount Pictures
inne tytuły
Zdjęcia do filmu były kręcone w Atlancie (Georgia, USA).
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Super film

  Siekiera78 ocenił(a) film na 9

  Jest to komedia. Jednak spłakałam się na tym filmie i to bardzo. Film porusza niesamowity problem. W pierwszych momentach ma się ochotę zrobić to samo co oni. Później jednak można się zastanowić ze to jest bardzo trudna decyzja.

 • Nienawidzę filmów z dubbingiem!

  Natti72

  Czemu polski dubbing jest zawsze tak infantylny? Kobiety mówią piskliwym głosem słodkich idiotek, co daje mega sztuczny i męczący ucho efekt. Film sam w sobie dobry, szkoda że nie oglądałam go z przyjemnością przez ten koszmarny dubbing

 • Instant Family 8/10

  dabram17 ocenił(a) film na 8

  Naprawde polecam. To nie jest jakas tam glupowata komedia ale film z fantastycznym przeslaniem zabarwiony wysublimowanym humorem. Praktycznie opowiada historie rodzenstwa w rodzinie zastepczej, duzo momentow humorystycznych ale i wiele bardzo wzruszajacych. Lekka komedia o ciezkim temacie

 • może to dobry film ale dziś

  CzPW

  na HBO puścili go z dubbingiem. Myślałem, że mnie szlag trafi. Polski dubbing jest dużo gorszy niż dźwięk w polskich filmach. Dlaczego one sie tak drą?

 • Dobry film ;)

  Siva_filmaniak ocenił(a) film na 8

  Nie zwykła komedia a zarazem bardzo poruszający film. Życiowy z dawką codziennych perypetii. Momentami wzrusza. Polecam ;)

Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.