film

Rodzina od zaraz

Instant Family
2018
1h 59m
7,2 35 462
oceny
7,2 10 1 35462
7,3 3
oceny krytyków
Małżeństwo decyduje się na powiększenie rodziny poprzez adopcję trojga dzieci. więcej mniej
Rodzina od zaraz zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Rodzina od zaraz
Zwiastun nr 1
nr 1 2018-09-06T09:56:36 https://fwcdn.pl/webv/76/88/47688/thumbnail.47688.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/171/808971/instant_family__2018____official_trailer___paramount_pictures.vp9.1080p.webm

Kiedy Pete (Mark Wahlberg) i Ellie (Rose Byrne) postanawiają założyć rodzinę, trafiają w sam środek skomplikowanego, wymagającego świata adopcji. Wkrótce spotykają troje rodzeństwa, w tym zbuntowaną piętnastolatkę (Isabela Moner) i w ciągu jednego dnia z bezdzietnej pary stają się rodziną dla aż trojga dzieci. Teraz Pete i Ellie musząKiedy Pete (Mark Wahlberg) i Ellie (Rose Byrne) postanawiają założyć rodzinę, trafiają w sam środek skomplikowanego, wymagającego świata adopcji. Wkrótce spotykają troje rodzeństwa, w tym zbuntowaną piętnastolatkę (Isabela Moner) i w ciągu jednego dnia z bezdzietnej pary stają się rodziną dla aż trojga dzieci. Teraz Pete i Ellie muszą szybko nauczyć się nawiązywać kontakt z dziećmi, aby stać się prawdziwą rodziną. Towarzyszy temu mnóstwo nieoczekiwanych, zabawnych sytuacji i zwrotów akcji.

boxoffice
$120 556 201 na świecie
$67 363 237 w USA
$53 192 964 poza USA
budżet
$48 000 000
studio
Closest to the Hole Productions (produkcja) / Leverage Entertainment (produkcja) / Paramount Pictures
tytuł oryg.
Instant Family
inne tytuły
Podczas kolacji z okazji Święta Dziękczynienia na szyi Ellie wielokrotnie pojawia się i znika czerwony naszyjnik.
Kiedy Pete i Lizzy niszczą kuchnię, szklana szyba w drzwiach szafki w prawym górnym rogu najpierw pęka, by zaraz potem pozostawać nietknięta.
Zdjęcia do filmu były kręcone w Atlancie (Georgia, USA).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Czemu polski dubbing jest zawsze tak infantylny? Kobiety mówią piskliwym głosem słodkich idiotek, co daje mega sztuczny i męczący ucho efekt. Film sam w sobie dobry, szkoda że nie oglądałam go z przyjemnością przez ten koszmarny dubbing

Dla mnie nie do przyjęcia. Czy to już koniec ery filmów, w których nie występują sympatyczni homoseksualiści. Ale z pozytywów to ogromny plus za babcię..

Instant Family 8/10

ocenił(a) film na 8

Naprawde polecam. To nie jest jakas tam glupowata komedia ale film z fantastycznym przeslaniem zabarwiony wysublimowanym humorem. Praktycznie opowiada historie rodzenstwa w rodzinie zastepczej, duzo momentow humorystycznych ale i wiele bardzo wzruszajacych. Lekka komedia o ciezkim temacie

na HBO puścili go z dubbingiem. Myślałem, że mnie szlag trafi. Polski dubbing jest dużo gorszy niż dźwięk w polskich filmach. Dlaczego one sie tak drą?

Super film

ocenił(a) film na 9

Jest to komedia. Jednak spłakałam się na tym filmie i to bardzo. Film porusza niesamowity problem. W pierwszych momentach ma się ochotę zrobić to samo co oni. Później jednak można się zastanowić ze to jest bardzo trudna decyzja.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones