PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=450178}

Rok pierwszy

Year One
5,5 36 221
ocen
5,5 10 1 36221
2,8 8
ocen krytyków
Rok pierwszy
powrót do forum filmu Rok pierwszy

HA! Nie wypowiadam się często ale tutaj nie wytrzymałem.I tu jest przykład, że czasami nie warto sugerować sie opinią FilmWeb. Ja na tym filmie płakałem ze śmiechu, mało tego - nie tylko ja, ale moja dziewczyna, moj ojciec, bracia. Skąd taka niska ocena??? Przez cały film są nie złe jajca. Tutaj chyba się wypowiadają ludziska co nie mają poczucia humoru! Mam ten film już chyba z rok i nie kasuję go, widizałem z 4 razy + teraz na HBO puszczaja i też oglądałem - ciąghle śmieszy, jednak lepszy z napisami.
Pozdrawiam i jako wesoły człowiek bez kompleksów polecam ten film. NAJLEPSZA KOMEDIA OD DAWIEN DAWNA !!! NARA!!

ocenił(a) film na 6
sebeksz

Mnie może aż tak nie zachwycił, jednak również się pozytywnie zaskoczyłem. Trochę się pośmiałem a całość była niezwykle przyjemna. Też uważam, że nie zawsze należy się kierować opiniami z filmwebu :)

ocenił(a) film na 10
ros3q

tutaj jest demaskatorsko przedstawiona wizja plemienia "wybranego"
http://www.youtube.com/watch?v=AX_CNo-S1S0

ocenił(a) film na 10
sebeksz

sebeksz - popieram w 100% :)

sebeksz

dokładnie, w pełni się zgadzam. Ja już od jakiegoś czasu przestałam się tyle sugerować filwebowską opinią, a ten film jest kolejnym tego przykładem. Mega sposób na spędzenie 1,5 godziny

ocenił(a) film na 8
sebeksz

dokładnie. jestem po drugim seansie i nie przestał mnie śmieszyć :)

sebeksz

Ja również się pod tym podpisują. Sam koncept pomieszania i sparodiowania czasów starożytnych ze współczesnymi mnie powalił. A dodam, że nie jestem zbytnio fanką filmów ''tak głupich, że aż śmiesznych'' :)

ocenił(a) film na 8
sebeksz

Również się w pełni zgafzam,bardzo mi przypadł do gustu ten film i szczerze go polecam.

ocenił(a) film na 8
raffaelo23

Ja rowniez. Niezły łach odchodzil - mnostwo zajebiaszczych smaczkow i momentow :D

bini0l

Zgadzam się w pełni, film jest naprawdę w porządku, w porównaniu do wielu wyjątkowo głupich komedii, ten zasługuje na spokojnie na 7 :)

ocenił(a) film na 8
sebeksz

fakt opinie niektórych filmweb'owców są nie adekwatne co do filmu...Mnie podobał się bardzo...

sebeksz

Parodia parodią, ale ja kurcze zasnęłam na tym filmie. Niesmaczny i mało śmieszny. Mnie jakoś nie smieszy fakt zatłuczenia brata kamieniem, kupa, wymiociny i takie tam....

ocenił(a) film na 10
sebeksz

http://www.youtube.com/watch?v=AX_CNo-S1S0

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones