PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=3625}

Rzeka życia

A River Runs Through It
7,1 13 552
oceny
7,1 10 1 13552
7,0 5
ocen krytyków
Rzeka życia
powrót do forum filmu Rzeka życia

czy ktoś mi może opisać ostatni kwadrans tego filmu? bo jak wczoraj oglądałem go na TV4, coś sie nagle pod koniec zepsuło a jestem bardzo ciekawy jak się ta historia skończyła... z góry dzięki.

ocenił(a) film na 7
Kumorion

Zależy na którym momęcie skończyłeś:) No,oni potem poszli z ojcem na ryby i Brat Pitt złowił największą rybe swoim "super sposobem":) i zrobili mu zdjęcie.Następnie jego brat zapytał się go czy nie zechciałby pojechać z nim i z jego przyszłą żoną do Chicago,ale on powiedział,że zostanie bo Montana jest jego domem.Potem kilka dni pózniej jacyś goście zakatowali B.Pitta na śmierć kolbą od pistoletu i miał też pocharataną prawą rękę czyli znaczy to ,że on się do nich zaczął rzucac jako pierwszy. Potem siedzieli wszyscy w kosciele i wspominali tego Polla,czy jak on tam miał:) Na koniec było,że już jako stary ten jego brat, stał w tej rzece ,łowil ryby i opowiadał o rodzinie i o sobie. i się skończylo:) bardzo fajny film,moim zdaniem 9/10 :)

czester

dziękuję:) zepsuło mi się w momencie, jak pitt miał już tą rybę na wędce, wiec trafiłeś idealnie:) wielkie dzięki za rozpisanie się:)

czester

no ej no, no ej!! a to z prawa reka to nie chodzilo o to ze jesli maial ja tak powaznie zlamana to juz nigdy by nie mogl dobrze lowic??

ocenił(a) film na 7
Anne_Perry

No właśnie też mi sie wydaje, że to chodziło o łowienie.




ocenił(a) film na 7
Anne_Perry

No właśnie też mi sie wydaje, że to chodziło o łowienie.




Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones