PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=449229}

Sława

Fame
5,8 13 032
oceny
5,8 10 1 13032
5,5 2
oceny krytyków
Sława
powrót do forum filmu Sława

Długo czekałem na ten film i niestety zawód na całej linii.
Jest to chyba jeden z najgorszych filmów tego typu (mam na myśli filmy typu Step Up, Just Dance, Wytańczyć marzenia itp.). Fakt film jest trochę inny, bo nie skupia się tylko na tańcu, ale jak w temacie "Coś innego - niekoniecznie dobrego!". Film trwa 2h (przynajmniej ja oglądałem taką wersję <filmweb podaje 107 min., widocznie widziałem rozszerzoną>), strasznie się ciągnie i jest po prostu nudny! Wykonanie słabe, historia nie wciąga, no doszukuję się tu plusów, ale nie mogę ich znaleźć. Jedyne co mnie się podobało, to scenki na napisach końcowych i ta piosenka (to znaczy podobało... było najciekawsze z całego filmu ;p ).
Ode mnie bardzo słabe 3/10.
Nie polecam!

-----------------------------------------------------------
Zapraszam na mojego bloga: http://www.filmweb.pl/user/Thomass
Znajdziesz tam między innymi listę ostatnio oglądanych przeze mnie filmów wraz z opiniami i ocenami. ;)

ocenił(a) film na 2

Zgadzam się, ogromny zawód i profanacja starej wersji. Tak jakby ktoś
chcial "powrot do przyszlosci" nakrecic jeszcze raz, no ludzie.

użytkownik usunięty
enddi

Ogólnie nie jestem przeciwny remake'om, a co więcej - wolę nowsze wersje filmów, ale tu niestety to jakaś masakra, nie wiem jak można było nakręcić tak słaby film.

ocenił(a) film na 4

ja się tak zastanawiam czy to ten sam film, którego zwiastuny widziałam w kinie. w ogóle nie był o sławie.. obejrzałabym ten z lat 80, na pewno o niebo lepszy

użytkownik usunięty
jean_lici

Leci od czasu do czasu na TCM. Też jeszcze nie oglądałem, ale zamierzam w końcu zobaczyć.

ocenił(a) film na 4

Bo w zasadzie to ten film był o niczym. Brakowało konkretów; jest scena rozmowy Malika z matką (raczej ważna), a miałam odczucie, że urwali wątek i tak działo się jeszcze kilka razy - spotkanie z rodzicami tej tancerki, itd. Zabrakło konkretnego pomysłu na film. Wszystko po prostu się toczyło i tyle. Niestety był nudny, ale miał jeden (jak dla mnie przeważający) plus - był to film z cyklu "o utalentowanych dzieciakach", w którym wszystko kończy się happy endem, początek ciekawy, no i muzyka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones