film

Słońce też jest gwiazdą

The Sun Is Also a Star
2019

1h 40m
5,8 4,2 tys. ocen
5,8 10 1 4214
4,2 8 krytyków
Ona i on, pochodzący z zupełnie różnych środowisk, zakochują się w sobie, ale mają tylko jeden dzień. Nazajutrz dziewczyna zostanie deportowana. Zobacz pełny opis
Romans
Słońce też jest gwiazdą

reżyseria Ry Russo-Young

scenariusz Tracy Oliver

produkcja USA

premiera

nagrody Film otrzymał 2 nominacje

Nowość
Słońce też jest gwiazdą
Zwiastun nr 1 (polski)
Słońce też jest gwiazdą
Zwiastun nr 1
nr 1 (polski) 2019-03-28T10:26:52 https://fwcdn.pl/webv/96/41/49641/thumbnail.49641.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/43/821443/slonce_tez_jest_gwiazda___zwiastun_pl.vp9.1080p.webm

Natasha (Shahidi) i Daniel (Melton) pochodzą z różnych środowisk. Ona nie wierzy w nic, czego nie da się udowodnić naukowo. On to niepoprawny romantyk. Jedno z nich wkrótce wyjedzie na zawsze. Spotykają się przypadkiem w Nowym Jorku i jest im dany zaledwie jeden wspólny dzień. Czy można przeżyć wielką miłość, gdy czasu jest tak niewiarygodnie mało?

premiera 16 maja 2019 (Światowa) , 31 maja 2019 (Polska premiera kinowa)

boxoffice $6 650 029 na świecie $4 950 029 w USA $1 700 000 poza USA

budżet $9 000 000

na podstawie Nicola Yoon (powieść)

dystrybucja Forum Film Poland

studio Alloy Entertainment / Metro-Goldwyn-Mayer (MGM) / Warner Bros.

tytuł oryg. The Sun Is Also a Star

inne tytuły więcej

Zdjęcia do filmu nakręcono w Nowym Jorku (Nowy Jork, USA).
Zdjęcia do filmu rozpoczęły się 19 czerwca 2018 roku.
TOP filmy z roku...
  • 2025
  • 2024
  • 2023
  • 2022
  • 2021
  • 2020
  • Zobacz wszystkie lata
Filmy dostępne na...
  • NETFLIX
  • MAX
  • DISNEY
  • AMAZON
  • CANAL_PLUS_MANUAL
  • SKYSHOWTIME
  • Zobacz wszystkie VOD
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych
Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

dlaczego rodzice zwracają się do głównej bohaterki imieniem i nazwiskiem.... Brzmi to komicznie: "Córko Natasho Kingsley"

Polecam!

ocenił(a) film na 8

Ta ocena to jest jakies nieporozumienie. Piekny film z przeslaniem. Polecam!

ponadto osoby odpowiedzialne za casting do "odstrzału" - laluś (główna rola męska) jakiś śmieszny koleś z gazety o modzie, dziewczyna (główna rola żeńska) co najwyżej "ujdzie".

Film pewnie się spodoba 12latkom - kupa bezwartościowych frazesów o miłości, przeznaczeniu itd.

Końcówka

ocenił(a) film na 6

Nie podoba mi się końcówka. Ten happy end był zbędny. Film byłby o wiele ciekawszy i prawdziwy gdyby skończył się na scenie na lotnisku, gdy Natasha wyznała mu miłość. Mogło być intrygująco, a jest oklepanie