PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=562264}
6,9 60 792
oceny
6,9 10 1 60792
5,5 8
ocen krytyków
Safe House
powrót do forum filmu Safe House

Ogladałem chyba wszystkie filmy z tym panem w roli glównej dramaty,sensacje i co popadnie poprostu lubie tego aktora ale tym filmem rozłozył mnie na łopatki razem z tym drugim rewelacyjnym panem Ryanem Reynoldsem który bez watpienia nie odstawał ani na krok od Washingtona powiedział bym ze jest to idealnie dobrany duet powiedzmy para roku:)tak bym to ujał.Idac na ten film nastawiałem sie ze zobacze swietna akcje,aktorstwo na wysokim poziomie,i Denzela Washingtona i powiem tak zobaczyłem to wszystko na co liczyłem i jeszcze duzo wiecej:).Ktos powie ze koncówka była do przewidzenia i co z tego to czyni ten film słabszym to nie zgaduj zgadula czy csi kryminalne zagadki tylko swietnie i sprawnie zrealizowany film akcji z wspaniałym aktorstwem.A na zakonczenie dodam Idzcie na ten film do kina bo w domu efekt niebedzie juz taki sam a efekty sa naprawde wysokich lotów.Pozdrawiam wszystkich i ciesze sie jak komus pomogłem podjac decyzje isc czy nie isc:).Pora spac.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones