PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=491960}

Saga "Zmierzch": Księżyc w nowiu

The Twilight Saga: New Moon
5,5 175 252
oceny
5,5 10 1 175252
2,6 16
ocen krytyków
Saga "Zmierzch": Księżyc w nowiu
powrót do forum filmu Saga "Zmierzch": Księżyc w nowiu

Ciekawe dlaczego ..

ocenił(a) film na 3

ten cały Jacob przez prawie cały film chodził półnagi i napinał wszystkie mięśnie górnej części ciała ..

ocenił(a) film na 8
SzymonS1

Dlatego, że musieli ukazać jego przemianę z "chudego" nastolatka w tego umięśnionego po przemianie w wilka. Czyżby zazdrość? :)

ocenił(a) film na 3
Hadley

Ok zgoda, przyznam się tutaj że zazdroszczę mu tego pięknego umięśnionego ... nosa ..

SzymonS1

ja tam mu zazdroszczę tylko tej pięknej sierści ^^ xD

użytkownik usunięty
Hadley

Ja tam zazdroszczę. Też bym chciała mieć takie muskuły i taką klatę.

ocenił(a) film na 3

Super ! bardzo lubię muskularne dziewczyny ...

użytkownik usunięty
SzymonS1

Trochę mi jeszcze brakuje do jego wyglądu, ale pracuję nad sobą. Jak będę miała szerszy biceps od talii, to dam znać. Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 4
SzymonS1

Bo miał temperaturę ciała 42 stopni Celcjusza i z tegoż względu było mu za gorąco w lumpach.

ocenił(a) film na 3
WhiteDemon

No chyba że tak .... ale widzę na zdjęciu że Ty też podobnie jak Jacob sporo czasu na siłowni spędzasz ..i również goła klata .. mam nadzieję że temperatura w normie ?

ocenił(a) film na 4
SzymonS1

Prawie umarłam ze śmiechu.

ocenił(a) film na 3
WhiteDemon

No i wreszcie założyła coś na tą umięśnioną klatę ....

ocenił(a) film na 4
SzymonS1

Especially forU.

ocenił(a) film na 3
WhiteDemon

Dziękuję czuję się przez to wyróżniony ..

ocenił(a) film na 4
SzymonS1

Ależ nie ma za co.

ocenił(a) film na 3
WhiteDemon

Owszem jest ..

ocenił(a) film na 4
SzymonS1

W takim razie czekam na medal. Oby przyszedł do przyszłej środy.

ocenił(a) film na 3
WhiteDemon

W takim razie proszę podać adres zamieszkania ..

ocenił(a) film na 4
SzymonS1

Magic Kingdom, Bay Lake, Florida, United States. Tylko nie kużwa Pocztą Polską, bo tym idzie z Polanda 2 miechy.

ocenił(a) film na 3
WhiteDemon

uuu to pani z Ameryki .. to stąd zna tak dobrze angielski ...

ocenił(a) film na 4
SzymonS1

Zapewne.

ocenił(a) film na 2
SzymonS1

mnie zastanawia coś innego w tym filmie, jak ten jej wampir tak ją chronił aby nie stała jej się żadna krzywda a z drugiej strony jak ją odepchną to przeleciała kilka metrów odbijając się o ścianę najpierwskaleczyła się w palec a później dzięki ukochanemu sikała jej krew z ręki, następna scena jak powiedział jej że nie mogą się wiecej spotykać i zostawił ją samą w środku lasu biedna dziołcha nocowała pod gołym niebem wtedy jak ją ten jacobs znalazł ja się pytam gdzie tu kur..... logika. wtf ten film chyba kręcili na jakims kwasie :/

ocenił(a) film na 3
ScaRLeTT234

Może chcieli w ten sposób przedstawić miłosne zawirowania nastolatków .. ale szkoda Krystyny, fakt pewnie musiała zmarznąć ..

ocenił(a) film na 4
ScaRLeTT234

Masz rację, Edzio to blady kretyn. Kłamie jak każdy prawieżemężczyzna. Najpierw obiecuje złote góry, nigdy Cię nie zostawię, lafju na wieki, a potem jak jakaś tyci przeszkoda, to spadaj mała nara. "Nic między nami nie było". Typowe. Belka była głupia że nie trzymała się Jacoba. Co ją chronił i wszystko by dla niej zrobił. Głupia Belka jak nieociosany kloc.

ocenił(a) film na 4
ScaRLeTT234

Edward zostawil list dla Charliego napisany w imieniu Belli(jak dobrze pamietam). że poszla do lasu. wiedzial, gdzie jej szukac :)

ocenił(a) film na 4
ScaRLeTT234

Dlatego wlasnie ja opuscil. Raz bo winil siebie za to, ze nie mial prawa narazac jej na takie niebezpieczenstwo a dwa, mial straszne wyrzuty sumienia, ze nia rzucil, ze ja skrzywdzil. Nie potrafil sobie z tym poradzic, uwazal, ze przysparza jej samych problemow i cierpien a ona zasluguje na lepsze zycie. Myslal, ze kiedy zniknie, ona w koncu o nim zapomni i obdazy uczuciem kogos innego, z kim bedzie szczesliwa a on zawsze - do jej smierci, bedzie gdzies w poblizu czuwal nad jej bezpieczenstwem :) to wszystko z ksiazki :)
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 4
SzymonS1

Musial tak chodzic bo kiedy przemianial sie w wilka nie mial gdzie "trzymac" ubran , wiec musial je ograniczyc do minimum ... spodnie mial chyba przywiazane do lapy o ile dobrze pamietam.

ocenił(a) film na 2
SzymonS1

Aby napalone nastolatki miały sobie na co popatrzeć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones