PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104547}
6,2 38 235
ocen
6,2 10 1 38235
4,4 5
ocen krytyków
Sahara
powrót do forum filmu Sahara

Film porywający nie jest, myślę że książka mogłaby być lepsza chociaż hitem raczej nie jest.

ocenił(a) film na 1
zof_tobiasz

Skoro tak mowisz to tyle znasz na ksiazkach co nic, bo pewnie zadnej nie czytałes a pozatym ktora adaptacja filmowa dorownywała pierwowzorwi literackiemu?? bo ja nie znam zadnego takiego filmu.

ocenił(a) film na 5
Pablo22

Jeśli chodzi ci o to, że ŻADNEJ książki w ogóle nie czytałem to posądzasz mnie o wielką wyjątkowość. a niestety aż tak wybitnym człowiekiem nie jestem.
Jeśli chodziło ci tylko o twórczość pana Cusslera to masz rację - nic nie czytałem i nie śmiem oceniać książki po samym filmie. Chodziło mi o to, że się dosyć zawiodłem na filmie - wkoło widzę billboardy reklamujące książki Cusslera, zekranizowali jedną z nich, więc spodziewałem się czegoś zajmującego i ciekawego. I niestety się klapa, fabuła była dosyć fatalna, a wydaje mi się że co jak co ale główny wątek chyba powinien być wiernie odwzorowany. Albo film jest fatalną ekranizacją, albo i z książki nie za wiele można było wycisnąć - o to mi chodziło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones