PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104547}
6,2 38 235
ocen
6,2 10 1 38235
4,4 5
ocen krytyków
Sahara
powrót do forum filmu Sahara

Zazwyczaj nie chodze do kina na tego typu filmy ale co tam raz kozie smierc... no i przezylem! Filmik calkiem ladnie nakrecony wizualnie barzo mi sie podobal zwlaszcza krajobrazy, jesli chodzi o sama historie to mozna stwierdzic ze "ameryki nie odkryto" ale generalnie nie ma co sie czepiac. Momentami troszke dluzyzn, toroszke fajnej akcji, cala masa absurdalnych scen ale przymykam oko. Taki film na którym nie trzeba sie przemeczac, wypic browar, pogadac i dobrnac do konca nie bedac totalnie wykonczonym tym co sie widzialo na ekranie. Od biedy moze byc wkładam go do polki ze skarbem narodów i tego typu produkcjami...

Qba

Oj! Skarb narodow jednak zdziebko lepszy jest od Sahary. Powiedzialbym nawet, ze znacznie lepszy, i to pomimo tego, ze absurdalnosc i naiwnosc w rownym stopniu wypelnia obie te produkcje :-)

hunteros

Oj, nie zgodze sie z Toba!Skarb narodow jest duzo bardziej naiwny i pelen zbiegow okolicznosci od Sahary!Od samego poczatku!Musze przyznac,ze po obejrzeniu pierwszych 10min skarbu odechcialo mi sie tego filmu ogladac i pobierznie go przejrzalam.Totalna nuda!Natomiast Sahara jest moim zdaniem o poleczke wyzsza - prawde powiedziawszy nie spodziewalam sie zbyt wiele po ekranizacji ksiazki bo Holylod ma niesamowity talent do sp... dobrych materialow na film. I tym razem nie zawiedli. Ale poniewaz ja sie spodziewalam czegos jeszcze gorszego to film w miare mi sie podobal... Ale naprawde szkoda ksiazki :-(
Pozdrawiam :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones