PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1113}
7,8 263 908
ocen
7,8 10 1 263908
7,2 18
ocen krytyków
Sami swoi
powrót do forum filmu Sami swoi

Oglądałem ten film myślę że nie wiele się pomylę około 60 razy może i więcej.Pierwszy raz obejrzałem go będąc małym dzieckiem i już w tedy na tyle co małe dziecko mogło zrozumieć bawił i dawał wiele radości.Z biegiem lat za każdym razem odkrywałem ten film na nowo.Im byłem starszy tym bardziej potrafiłem zrozumieć dialogi, ich sens genezę i przekaz oraz co w tym filmie jest wspaniałe.dziś mając 24 lata nadal wracam do tego filmu mimo że jak już pisałem znam go na pamięć (jak wszystkie 3 części)
Wspaniała komedia w wyjątkowym polskim wydaniu.Niezapomniana kreacje aktorów z którymi chyba każdy choć raz w życiu się utożsamiał bądź których mimowolnie cytował.
Kto film zna sam najlepiej wie że ciężko o tym filmie pisać bo zawsze będzie za mało za krótko i pobieżnie. tu aple do tych co nie widzieli (ciężko mi to sobie wyobrazić) jest to absolutna ikona polskiej komedii.Z wypowiedzi jednak wcześniejszych wynika jednak że film nie trafia do dzisiejszej młodzieży.Kto się jednak zdecyduje na obejrzenie nastawiając się na prawdziwa komedię a nie na płytką tandetę typu "Ciacho" nie będzie żałować.

Pozdrawiam bestek

ocenił(a) film na 10
bestek87

Witam Bastek.Ja ten film oglądałem lekko 100 razy :-) jest genialny i nigdy mi się nie znudzi ba mało tego że teraz nie chce mi się spać to wskakuje do wyra i zapuszczam trylogie :-) Oczywiście na Oryginale bo nie mieć tego na półce to grzech.Moja mama tak samo jak ja przepada za tym filmem i ogląda go jeszcze częściej niż ja ( a potrafiłaby dzień w dzień bez kitu ).Tyle razy oglądałem całą trylogie a film nadal bardzo mnie bawi :-).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones