PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1381}

Samotni

Samotáři
14 956
chce zobaczyć
7,1 8
ocen krytyków
Samotni
powrót do forum filmu Samotni

"Samotni" to film,po którego obejrzeniu ciężko się otrząsnąć.Nie z racji jego dramatyzmu(który tłumiony jest przez wszechobecny humor),ale ze względu na klimat,w jakim od początku do końca jest utrzymany.Nieszablonowe aktorstwo,uniwersalne prawdy,komiczny ,ale również fascynujący czeski język.To wszystko pozostaje na długo w pamięci,podobnie jak muzyka-co ciekawe ,gdyż na codzień stronię od klubowych rytmów,które tu dominują.Trzeba jednak obejrzeć "Samotnych",najlepiej ...samotnie.

użytkownik usunięty
meenah

nie jestem pewien
wiesz co, nie wiem, czy to jest dobry pomysł. Ten film właśnie zdecydowanie nie jest skierowany do osób, które są samotne i to nie z wyboru, ale z konieczności... wiesz i nie chodzi mi o to, że nie znalezienie kogoś jest wielkim problemem, ale o to, że kontakty z płcią przeciwną:) (w moim wypadku -z kobietami) są najczęściej strasznie płytkie; impreza, hyc do łóżka ZAMIAST jakiejś rozmowy, która by ubogacała oboje. Zmierzam do tego, że to jest trochę jak spojrzenie w lustro: chodzi mi o koleżkę z bródką, takiego podrywacza (naprawdę nie jestem taki próżny, żeby się w ten sposób chełpić podbojami, czy coś w ty guście, naprawdę nie ma czym). Nie pamiątam jak się nazywał, oglądałem trochę dawno...). I to w taki sposób człowiek patrzy, że aż boli. To jest w ogóle strasznie prawdziwe i nie wydaje mi się, żeby którakolwiek postać była przesadzona (wyżej była taka opinia), nawet doktor sfisiowany na punkcie byłej dziewczyny. Dobra, ale do rzeczy: jeżeli ktoś pójdzie na ten film i zobaczy tam siebie, to byłoby spoko, gdyby miał kogoś obok, a nie gryzł się w SAMOTNOŚCI. Kurcze, pewnie jutro będzie mi się to wszystko wydawało strasznie banalne, ale to już taka specyfika tekstów pisanych późną nocą...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones