PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=538217}

Sanctum 3D

Sanctum
6,3 23 405
ocen
6,3 10 1 23405
4,4 5
ocen krytyków
Sanctum 3D
powrót do forum filmu Sanctum 3D

2/10

ocenił(a) film na 2

Strasznie mnie zirytowało, że po obejrzeniu pierwszych piętnastu minut wiedziałem ze szczegółami jaki będzie jego dalszy przebieg, a co gorsze: jak się skończy. TEŻ ZE SZCZEGÓŁAMI. Film przewidywalny na max'a!

ocenił(a) film na 10
pachomir

nom to teraz przewidz nam koniec swiata!

pachomir

w tym specyficznym gatunku filmu survivalowego nie można poszaleć z fabułą bo ona zawsze jest taka sama : człowiek vs natura. Wiadomo że trup pościeli się gęsto, wiadomo że przeżyją nieliczni ale rzadko zdarza się film tak fajnie sfilmowany dotykający swoją tematyką trudnych do pokazania rewirów. Ten film na pewno jest wart obejrzenia, Ocena 6/10

ocenił(a) film na 7
pachomir

Film jest bardzo ciekawy jeśli chodzi o widoki, zapytam się czy obejrzałeś go w 3D, czy na laptopie?

ocenił(a) film na 2
Szymonnnnnnn

Na Blu-ray ale tak czy inaczej - jaskinie mnie nie kręcą ;)

pachomir

2/10 ? Tyle samo dałeś co temu gniotowi - "Kac Wawa" ? Gratuluję ! Jesteś wyjątkowo inteligentnym widzem.Może jakbyś miał w życiu jakąś pasję poza siedzeniem przed komputerem i wiedział cokolwiek o tak ekstremalnym sporcie jakim jest nurkowanie jaskiniowe to wtedy byś ten film zrozumiał i docenił...

ocenił(a) film na 8
ministerfinansow

widze ze ktos mnie wyręczył :) thx

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones