PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=220748}

Scott Pilgrim kontra świat

Scott Pilgrim vs. the World
6,8 53 125
ocen
6,8 10 1 53125
7,7 35
ocen krytyków
Scott Pilgrim kontra świat
powrót do forum filmu Scott Pilgrim kontra świat

SCOTT PILGRIM KONTRA ŚWIAT to jeden z najceikawszych i najoryginalniejszych filmów roku 2010.

W produkcji Edgara Wrighta (WYSYP ŻYWYCH TRUPÓW, HOT FUZZ-OSTRE PSY) znajdziemy dziesiątki popkulturowych odnieesień i chwilami naprawdę błyskotliwe dialogi.
Ten film to nizym nieskrępowana radosna i eskapistyczna zabawa formą, która ten film zbliża do krzyżówki gry komputerowej zmangą i komiksem oraz szalonym telewizyjnym kabaretem w stylu Monthy Pythona.

SCOTT PILGRIM aż kipi od szalonych pomyslów i nietuzinkowych rozwiązań. W tle mamy też morał głoszący konieczność "bycia sobą", ciekawą historie miłosną i rozebrane na czynniki pierwsze problemy pojawiające się w wieku dojrzewania.
nie można nie wspomnień o fantastycznej kreacji Michaela Cery, który już od kilku lat jest idolem "filmowych geeków" na całym świecie. Cerze partneruje bezbłędna i fascynująca Mary Elizabeth Winsted.

Nie można zapominać o ciekawych drugoplanowych kreacjach Jasona Schwartzmana, Chrisa Evansa, Kierana Culkina i Anny Kendrick. Wielu kinomanw z radością przyjmie też autoironiczny wystęm Brendana Rutha, który polemizuje i wyśmiewa swoje emploi wykreowane w produkcji SUPERMAN: POWRÓT.

SCOTT PILGRIM KONTRA ŚWIAT to obraz zachweycający wizualnie i zaskakujący bogactwem treści i środków. Z racji swojego dość specyficznego charakteru jest to pozycja, która nie każdemu przypadnie do gustu. Nie mniej jednak gorąco zachęcam do kontaktu z tym filmem!



ocenił(a) film na 5

Cóż, poprzednie filmy Wrighta bardzo mi się podobały, wiec skusiłem się i na Pilgrima. Obejrzeć się dało,ale jednak nie trafił do mnie być może dlatego,że taki zakręcony klimat i problemy tu poruszane są mi dość odległe.Film skierowany raczej tylko do nastoletniej publiczności.Szkoda. 5/10

ocenił(a) film na 8
hellboyjr

no nie wiem czy nastoletniej. Jestem już dziadkiem, a bardzo mi się spodobał. Kwestia nastawienia, bo faktycznie dla jednych może być mocno irytujący a dla innych mega-zachwycający

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones