PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=220748}

Scott Pilgrim kontra świat

Scott Pilgrim vs. the World
6,8 53 125
ocen
6,8 10 1 53125
7,7 35
ocen krytyków
Scott Pilgrim kontra świat
powrót do forum filmu Scott Pilgrim kontra świat

9.9/10 :)

ocenił(a) film na 10

Witam wszystkich! Widzę, że film nie doczekał się żadnej recki i dlatego postanowiłem napisać kilka zdań od siebie:) otóż miałem przyjemność być na filmie w Sierpniu podczas gdy pracowałem w UK. Jestem nim oczarowany, czekam na premierę Pl lub na wydanie Blu-ray:) Jeżeli kochasz gry video, filmy kung-fu i masz 20pare lat ( chociaż w sercu i w duszy) to zdecydowanie spodoba Ci się ten film. Nie ma on zupełnie sensu (poza własnym światkiem wykreowanym na potrzebę tego obrazu). Postacie wpadają przez dach, co chwila pojawiają się onomatopeje jak w komiksie, sceny walki jak ze Street Fightera, kupa absurdalnego humoru. Montaż super, walki epickie i dziesiątki odniesień do 8 i 16 bitowych gier. Nie tylko w dialogach, ale w samplach muzycznych, w stylizowanym na 8 bit logo UNIVERSAL i wiele wiele więcej. Zaznaczam, że fanem Scott'a nie byłem przed seansem, zostałem nim po ( zakupiłem komiksy, grę na PS3). Szkoda, że tak kiepsko poradził sobie w Box-office...Polska na pewno nie za dużo pomoże, ale kto się waha niech już przestanie i jeśli będzie mógł...na Scott Pilgrim VS the world idzie do Kina:)

ocenił(a) film na 10
pieprzol

No ja wlasnie wrocilem z kina z American Film Festwial i nie mam dobrych wiesci.. Niestety film nie będzie wprowadzony do Polski, a przynajmniej w tym momencie dystrybutor tego nie planuje. Natomiast zgadzam sie w pelni z przedmowca.. Film bedzie w pelni zrozumialy i doceniony tylko przez ludzi, ktorzy grali w 8 czy 16 gry, czytaja komiksy i nie boja sie swiatow w ktorych nic nie jest logiczne.. Dla mnie ten film jest orzezwiajacy jak stary poczciwy teledysk w MTV, ktore pamietam z dziecinstwa.... jedna wielka jazda bez trzymanki. ;-)

ocenił(a) film na 10
zmrok2

Skoro tak to niestety film zostanie zapewne królem divixów, bo już na początku listopada ląduje na DVD i Blu-ray w krajach cywilizowanych. Szkoda, ale życzę mu jak najlepiej na tym rynku;) swoją kopię zamówię na pewno:)

pieprzol

Dokładnie zgadzam się z tobą film dla mnie był zaskoczeniem liczyłem na kolejny ten sam film z Michaelem Cerą a tu o dziwo coś takiego miłe zaskoczenie jak dla mnie jeden z lepszych filmów w tym roku

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones