PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=220748}

Scott Pilgrim kontra świat

Scott Pilgrim vs. the World
6,8 53 125
ocen
6,8 10 1 53125
7,7 35
ocen krytyków
Scott Pilgrim kontra świat
powrót do forum filmu Scott Pilgrim kontra świat

wygląda na to że premiera w Polszy nie nadejdzie; prawdopodobnie przez słabe wyniki finansowe w USA. Szkoda... wielka szkoda...

ocenił(a) film na 10
Crooket

Z tego ci wiadomo, producenci wiedzieli zę będzie klapa, ponieważ nie jest określona grupa docelowa, dlatego też robili huczną promocję, bo bardzo chcieli wydać ten film nawet jak nie zarobi, przez to że nie zarobił jest też wątpliwe czy wyjdzie u nas komiks o scott-cie po polsku.

ocenił(a) film na 9
gohan263

czego jak czego, ale nie wyobrażam sobie czytania scotta po polsku.

koper_6

Można wiedzieć dlaczego nie po polsku? Sam chcę go przeczytać i narazie czekam na wersje PL.

ocenił(a) film na 9
mac27

jak w większości tłumaczeń dobrych dzieł - nie da się oddać dobrze wszystkich gier słów. poza tym wiele kultowych zwrotów typu 'make out', 'total awesomeness'. po polsku to nie będzie dobrze brzmiało. nie wyobrażam sobie tego. zachęcam do sięgnięcia po oryginalną wersję. język nie jest przesadnie skomplikowany.

koper_6

Popieram na całej linii Scotta lepiej czytać w otyginale. Choć na polską wersję czekam z jednego powodu, w tłumaczeniu ponoć macza palce Robert "Bele" Sienicki znany choćby z komiksu The Movies. Może dzięki polskiej wersji trafi do większego grona odbiorców.

Ps. Komiks jest dużo lepszy od filmu.

ocenił(a) film na 10
Crooket

W filmie też jest zawarta wypowiedź, komiks jest lepszy od filmu xD

ocenił(a) film na 9
Crooket

komiks oczywiście lepszy. przede wszystkim więcej miejsca na ukazanie relacji scotta i ramony, a według mnie to głównie ona ustawia całą historię.

ocenił(a) film na 10
koper_6

Kurde a czekałem na ta premierę bardzo długo. Jeszcze niedawno była informacja na filmwebie, że będzie 11 Listopad. jak dla mnie największa strata jeżeli chodzi o premiery w tym roku !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones