PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=501766}

Seks w wielkim mieście 2

Sex and the City 2
5,8 61 444
oceny
5,8 10 1 61444
4,3 9
ocen krytyków
Seks w wielkim mieście 2
powrót do forum filmu Seks w wielkim mieście 2

Tak jak się wszyscy spodziewali, kolejna około 2-godzinna reklama. Podobno jeszcze bardziej pusta niż pierwszy film. A ja i tak się do kina wybiorę. Te babki i tak są niesamowite:)

cxap

ja mam zarezerwowany bilet na premierę w ten piatek!!!:) Reklama czy nie-uwielbiam serial i film:) Już się nie mogę doczekać. serial oglądałam nie przesadzając z 7 razy, wszystkie odcinki, a najlepsze jest to ze od 31 maja znowu puszczają na TVN7 SATC od początku...Carriemania mnie dopadła:) i tak od bodajże 4 lat...

lisowska_k

Dzięki Ci lisowska za tą informację !!! :) Oglądałam ten serial już 3 razy ale już nie mogę się doczekać aż obejrzę i czwarty :) Ech poniedziałek 22-00 jak ktoś mi wtedy przeszkodzi to zatłukę ;)

Ines82

ja oglądałam serial przynajmniej z 6 razy:) Pozdrawiam.I oglądam od początku od poniedziałku serial!!!:D chyba zwariowałam...

cxap

Kogo obchodzi czy to reklama czy nie?? Właśnie wróciłem z filmu i jest genialny, zabawny i lekki :) Nie zawodzi

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones