PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=401429}
5,6 5 734
oceny
5,6 10 1 5734
4,0 2
oceny krytyków
Semi Pro: Drużyna marzeń
powrót do forum filmu Semi-Pro: Drużyna marzeń?

na szczeście nie jest to kolejna komedia dla kretynów, dialogi są na naprawde wysokim poziomie, podobnie jak humor, do tego ciekawa historia i bardzo dobre aktorstwo i ten klimacik lat 80 mrrrrr :)
i nie rozumiem tej oceny która tu widnieje, czyżby tylko kolejne klony American Pie miały w polsce racje bytu?:(
dla mnie 8/10

pimpek_4

jest to jeden z najsmieszniejszych i najlepiej nakreconyh filmow jakie widzialem od pewnego czasu, a nawet
nie pamietam poprzedniego. wydaje mi sie, ze tak slabo oceniaja ten film ci, ktorzy maja nie za ciekawie z
angielskim i dopadli niedopasowane napisy, badz... poza tym wszystko jest dopiete na ostatni guzik.
wyrazam moj szacunek dla calej ekipy, ktora brala udzial nakreceniu tego filmu.
i polecam oczywiscie do ogladania,

ocenił(a) film na 7
pimpek_4

Zgadzam się! już się bałam, że tylko mi się podobał :P a uśmiałam się jak rzadko kiedy :D naprawdę nie rozumiem skąd tyle negatywnych komentarzy Jasne, że każdy ma inne poczucie humoru ale według mnie dialogi zdecydowanie przebijają większość ostatnio produkowanych 'rozśmieszaczy' Chyba podpisze się pod argumentem kiepskiego tłumaczenia bo w oryginale teksty rozwaliły mnie na łopatki. Profil psychologiczny Jackie Moona'a wyjątkowo soczysty i zwalający z nóg Koleś zdecydowanie wyróżnia się (pozytywnie) na tle typowych 'komediowych kretynów' Może faktycznie chodzi o to, że mało tam klimatów 'nastolatko-sexo-używkowych'? :S Dla mnie bomba Fanką lat 80 nie jestem ale klimat pasuje idealnie - jeszcze długo po obejrzeniu nuciłam 'Love me sexy' ;P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones