PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1100}

Sens życia wg Monty Pythona

The Meaning of Life
7,9 130 135
ocen
7,9 10 1 130135
7,8 32
oceny krytyków
Sens życia wg Monty Pythona
powrót do forum filmu Sens życia wg Monty Pythona

Sens życia

ocenił(a) film na 10

Moim zdaniem zdecydowanie najlepszy ze wszystkich pytonów. Dopiero po tym filmie tak naprawdę zrozumiałem jaki jest sens naszej egzystencji. Żaden inny nie jest tak dobry jak ten film. Właściwie słowo "kultowy" jest zbyt małe aby oddać klimat przesycowny satyrą. A to że rozśpiewany ??? to tylko podnosi jego wartość. Polecam wszystkim - początkującym pytonom i zaawansowanym wyjadaczom tego humoru...

mylek3

hmm mnie bardziej podobał się świety graal i żywot briana. sens życia jest przede wszystkim inny mniej smieszny a bardzej nastawiony na swego rodzaju zrozumienie swiata

ocenił(a) film na 10
mylek3

dla mnie to też najlepszy Python :)

swoją drogą, zawsze marzyłem o tym, żeby zobaczyć, jak kręcili scenę z rzygającym grubasem ;)

pozdrowienia z mielonką i mielonką na mielonce

ocenił(a) film na 10
carpyook

Ta scena jest straszna, zawsze muszę zakrywać oczy i patrzeć przez palce. Dla mnie na pierwszym miejscu jest "Żywot Briana", później "Sens Życia", a najbardziej chyba lubiany przez wszystkich "Święty Graal" zajmuje trzecią pozycję.

Lemon curry? : >

ocenił(a) film na 8
Gandiusha

łeeeeeeeeeeeeee! też nie mogę wysiedzieć na scenie z grubasem, zresztą tak jak na scenie z wycinaniem organów...słabo mi nawet jak to pisze... co nie zmienia faktu, że film jest przezabawny :-D

ocenił(a) film na 10
mylek3

Święta prawda! To najlepszy ich film, bo nie tylko jest bardzo zabawny, ale też i opowiada w bardzo ciekawy i, co by nie pisać, trafny sposób (bez?)sensie naszego życia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones