PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=3823}

Serce Ameryki

American Heart
7,1 857
ocen
7,1 10 1 857
Serce Ameryki
powrót do forum filmu Serce Ameryki

7/10

ocenił(a) film na 7

Kiedyś przypadkiem natrafiłem na ten film gdy leciał na TVP2, ale oglądałem nie od początku. Dziś go obejrzałem w całości. Szkoda, że jest tak mało znany w Polsce, bo to piękny film. W Ameryce jest traktowany jako kultowy film. Mamy tu ukazane te gorsze strony Ameryki, brudne, nocne ulice miasta, zdemoralizowanie i bunt. Jeśli miałbym porównywać ten film z jakimś to ma trochę klimatu jak z "Taksówkarza". No i jest to pierwszy film z Edwardem Furlongiem nagrany po "Terminatorze 2" - więc jak ktoś go polubił z roli Johna Connora to tutaj też się nie zawiedzie. Poza tym fajne role mieli Jeff Bridges i Lucinda Jenney. Zakończenie filmu bardzo smutne, aż się popłakałem. Dam ocenę 7/10, ale może kiedyś jeszcze wrócę do tego filmu i ocenię wyżej.

Axel

Serce ameryki na mgm dziś można obejrzeć tam fajne klasyki zapomniane lecą bez przerw na jakieś programiki typu notatnik kinomana

użytkownik usunięty
Axel

Dziś po kilkunastu latach ponownie sięgnąłem po ten film. Nie zestarzał się, wręcz przeciwnie. Pięknie opowiedziana historia relacji ojca i syna. Świetne kreacje aktorskie, piękne zdjęcie, wspaniały klimat... Bardzo dobry film!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones