PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104321}

Shutter - Widmo

Shutter
7,1 60 355
ocen
7,1 10 1 60355
6,3 6
ocen krytyków
Shutter Widmo
powrót do forum filmu Shutter - Widmo

Poza tym niewiele. Nieprawdopodobny, słabo sfilmowany, zlepek kolejnych utartych
strasznych scenek. Po horrorze można spodziewać się czegoś więcej. Swobodne pogodne
filmidło, które w pewnym momencie trafia człowieka w łeb jak obuchem i okazuje się być
przerażające. Tu tego nie ma. Facet spotykał się z kumplami od lat mimo że kilka lat
wcześniej wykorzystał dziewczynę i w tej samej grupie dokonał na niej gwałtu. Właściwie
sfotografował gwałt, ale nie o to chodzi. Chodzi o to, że człowiek nie może zrobić czegoś
takiego, a później jakby nigdy nic spotykać się w tym samym gronie, śmiać się, popijać
piwko, cieszyć ze szczęścia "przyjaciół", ich ślubów. Samemu wejść w związek i nie
zdradzać żadnych oznak wyrzutów sumienia. Tak się po prostu nie da.

Za wetknięte na siłę całkiem udane sceny "chodzenia po drabinie w dół", motywu "zdjęć z
polaroida" i "ducha śpiącego w pokoju" stawiam silne 5/10.

użytkownik usunięty

Pewnie będę zbesztany, ale trudno. Brytyjskie "Zejście" było filmem, który trafił mnie w łeb całkiem mocno. Obejrzałem bez czytania opisu czy gatunku, nie nastawiałem się na straszny film. Było mi głównej bohaterki szkoda, straciła najbliższych w wypadku. Koleżanki zabrały ją do łażenia po grotach skalnych by ją trochę rozerwać. Wszystko wskazywało na to, że to dramat obyczajowy, może coś z filmu katastroficznego o grotołazach, którzy podczas wędrówki stracili możliwość powrotu na powierzchnię. A tu... niespodzianka, straszna niespodzianka. Takie coś lubię... Horrory, które są prawdopodobne. (Szczerze mówiąc po obejrzeniu Zejścia nigdy w życiu nie wejdę do żadnej pieczary.)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones