PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9515}

Sid i Nancy

Sid and Nancy
9 703
chce zobaczyć
7,0 4
oceny krytyków
Sid i Nancy
powrót do forum filmu Sid i Nancy

~SPOILERY~























Witajcie widze ze sporo osób szuka muzyki z filmu więc pisze (ale niestety ja tez nie znam calego sundtracku)
no to tak:

Piosenka pistolsów grana w klubie na poczatku filmu (to z ajajajaj) to Sex Pistols - (I'm Not You) Stepping Stone

Potem gdy pistolsi obrzucają Paula (perkusiste) lotkami w tle słychać pisenke Black Sabbath - Paranoid (ale nie jestem pewien do końca)

Piosenka którą sex pistols grają na statku to Anarchy in the uk (wcześniej chyba graja God Save the Queen)

Gdy ten czrny punk (nie jestem rasista poprostu nie wiem jak mam go nazwac :<) mówi "Nie chce byc już punkiem" - grają No filings

Piosenka grana przez nich w ameryce, gdy jest koncert, Rotten zaczyna śpiewać, a publicznośc próbuje go "ściągnać" ze sceny i Sid reaguje a ci go "porywaja" nazywa się Pretty Vacant

Potem sa trzy piosenki Sida:
1.Jak gra w takim teatrze, w białym garniturze i strzela do wszystkich to My Way
2. Jak gra w klubie i Nancy dostaje kociaka to Sid gra "Something Else"
3. Tej pisenki nie znam jest to piosenka gdy Rotten jest na koncercie sida pije coś i wychodzi.

No i gdy leca napisy końcowe to "Love kills".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones