PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9515}

Sid i Nancy

Sid and Nancy
9 703
chce zobaczyć
7,0 4
oceny krytyków
Sid i Nancy
powrót do forum filmu Sid i Nancy

sid i nancy

użytkownik usunięty

sid i nancy to wspaniali ludzie !!! zasłużyli na to by zrobić o nich film!!!!

użytkownik usunięty

prawie sie poplakalem...
Forum : Sid i Nancy
Sid i Nancy

sid i nancy

sid i nancy to wspaniali ludzie !!! zasłużyli na to by zrobić o nich film!!!!

LOL



Taa.. bardzo wspaniali. On ją zabił, ona go faszerowała narkotykami. Super.Na dodatek była dzi*%&. Gdyby nie ona Sid zapewne by żył

ocenił(a) film na 8
Drago_2

NIE WIESZ JAK BYŁO NAPRAWDĘ!!!
Więc nie wyrażaj się tak o Nancy!

Drago_2

Zgadzam sie z tym!Nie dosyc,ze dziwka,to jeszcze cholerna narkomanka,przez ktora Sid utopil sie w tym bagnie!!!!!!!Taki sliczny chlopak,a musi teraz gryzc ziemie przez taką szmate!Ale na szczescie ona juz nie istnieje:PChociaz to mnie satysfakcjonuje;)

Drago_2

On jej nie zabił, to po pierwsze. On się sam faszerował, ona była jego dilerem. Sid powiedzial cos takiego: Nie było co robić, rutyna, nuda, logiczne że zacząłem brać.

Ale fakt, gdyby nie ona żyłby, on się zabił przez nią.

No dokladnie tacy wspaniali, ze powinni o nich zrobić serial dla dzieci...

Mam mieszane uczucia do Sid'a. Z jednej strony to beztalencie wypromowane przez menagera. Z drugiej mial pasujacy i chyba najlepszy image z Pistolsów.


szamasz

Na basie to on raczej wirtuozem nie był;) I zgadzam się z wpisami powyzej, Wspaniali to oni z pewnością nie byli ;) ALe mi najbardziej w pamięci utkwiła scena jak leżeli w hotelu, kiedy zapaliła się firanka, a potem pół pokoju, a Sid sobie spokojnie odpalił fajke od pozaru;)

ocenił(a) film na 7

Sid owszem był wspaniały. To przecież głównie on pokazał ludziom że można grać kompletnie nic nie umiejąc. Cóż, z Nancy już gorzej... Polecam film "Sex Pistols: Wściekłość i brud", tam Rotten wypowiada się o Nancy... A ja, cóż, zgadzam się z jego zdaniem...

rks

Też się zgadzam z jego zdaniem. A film godny uwagi.

ocenił(a) film na 8
Drago_2

mi sie Courtney Love zawsze kojarzyła z Nancy .. Przez Nancy Sid sie stoczył i nie żyje, a przez Courtney Kurt... Obie to jeba*e dziw*i...

ludzie poczytajcie i zastanówcie sie zanim coś napiszecie, sid siegnął po here zanim poznał nancy i wg mnie to przede wszystkim jego matka ponosiła za to odpowiedzialność która sama była narkomanką i to ona kupiła mu ostatnią działke a nie nancy która rzekomo miała przyczynić sie do jego stoczenia...każdy ma swój rozum, gdyby nie chciał to by nie brał... a co do filmu to podoba mis ie aczkolwiek niektóre wątki mijają sie z prawdą, wszystko jest dość chaotyczne, no i mam też zastrzezenia do chloe webb, która zdecydowanie nie pasowała do tej roli...

cudowny film, o milosci..romantyczny na swoj sposob...

cudowny film, o milosci..romantyczny na swoj sposob...

użytkownik usunięty
legs

O miłości? hehe zygać mi się chce na widok taakiej miłości ;))

użytkownik usunięty
legs

O miłości? hehe zygać mi się chce na widok taakiej miłości ;))

użytkownik usunięty
legs

O miłości? hehe zygać mi się chce na widok taakiej miłości ;))

ocenił(a) film na 7

hmm, duzo mozna o nich powiedziec, ale na pewno nie to, ze byli wspanialymi ludzmi haha. a ze zasluzyli sobie na to, zeby zrobic o nich film - to fakt. poniewaz byli po prostu ciekawi. dwojka dzieciakow, ktorzy nie potrafili poradzic sobie z wlasnym zyciem. a jezeli chodzi o sam film to trzeba przyznac, ze bardzo dobry. prosty i brutalny. czasem musialam odwrocic wzrok od ekranu, bo juz nie moglam patrzec na ten syf.
swietna metafora zwiazku sida i nancy byla scena ich pocalunku przy smietniku ;).
no i dodatkowy punkt dla filmu za role gary'ego oldmana, ktory jest swietny i sugestywny jak zawsze.

italoola

A jak Twoim zdaniem wygląda "poradzenie sobie z własnym życiem" ? Każdy żyje tak jak chce.

ocenił(a) film na 7
Mr_Grimm

Każdy żyje tak, jak chce - to fakt. I każdy ma jakiś pogląd na to, jak powinno się żyć. A według mojego mniemania człowiek, który umarł w wieku dwudziestu paru lat w wyniku przedawkowania narkotyków, nie potrafił poradzić sobie z własnym życiem.

użytkownik usunięty

>|sid i nancy to wspaniali ludzie !!! zasłużyli na to by zrobić o nich film!!!!|<

Co to za brednie ! Z jakiej strony nazywasz tę szmatę wspaniałym człowiekiem ? Nie dość, że po części przez nią rozpadli się Sex Pistols to na dodatek wpędziła do grobu Sida. Nie mówię bo Sid ćpał, owszem ale Johnny Rotten chciał mu pomóc wyjść z nałogu bo Sid był jego najlepszym kumplem. Odciągnął by go od narkotyków gdyby nie ta piepszona (przepraszam za wyrażenie) dziwka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones