PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=783031}
5,3 9 999
ocen
5,3 10 1 9999
Siedem śmiertelnych życzeń
powrót do forum filmu Siedem śmiertelnych życzeń

Jeden z tych filmów, które choć nie są innowacyjne i spektakularne to przyjemnie się ogląda. Mamy tu dość sztampową historię bazującą na "Oszukać przeznaczenie" tylko, że tu zamiast śmiercionośnych wizji mamy pozytywkę spełniającą 7 życzeń. Bomba, nie? Można pomyśleć o końcu biedy na świecie, leku na raka, ale Clare, będąca szarą myszką, notorycznie wyśmiewaną i poniżaną wypowiedziała życzenia, które poprawiłyby jej status społeczny etc. Nie ma w tym nic dziwnego, myślę, że każda nastolatka tego by sobie życzyła w pierwszej chwili. Generalnie film oglądało się przyjemnie, nie przynudzał. Gra aktorska też była na niezłym poziomie. Lekki horror, który można obejrzeć nudnym popołudniem.

ocenił(a) film na 5
PorwaneTrampki

Jakie „Oszukać przeznaczenie”? Oj widać braki i wiedzy o klasyce gatunku...

ocenił(a) film na 6
DA_rec

Faktycznie źle sprecyzowałam w swoim komentarzu, a wręcz strzał w kolano XD Bo z "Oszukać przeznaczenie" to ma co najwyżej tyle, że potem dziewczyna stara się uchronić znajomych przed morderczą pozytywką, tak jak w "Oszukać..." próbowali zmienić bieg zdarzeń. Mój błąd, przyznaje, szczerze powiedziawszy nie wiem dlaczego to napisałam.

ocenił(a) film na 5
PorwaneTrampki

Nic się nie stało. Tak jak pisałem, kolejna adaptacja "Małpiej łapki"...

ocenił(a) film na 5
PorwaneTrampki

Film strasznie przeciętny, zgadzam się z większością, Główna postać była irytująca i głupia jak jasna cholera do tego stopnia, że przy końcu nie było mi jej już ani trochę szkoda, do tego te absurd..... nawet się zaśmiałem jak pod koniec ta bicza szkolna pieprznęła w nią autem a ta łamiąc prawa fizyki poleciała jak ptak na drugie auto, szczerze mówiąc sama była sobie winna "uważaj czego sobie życzysz" przez jej pragnienie poprawy sobie statusu zginęli nie tylko jej przyjaciele ale i ojciec.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones