PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=701567}

Siedem sióstr

What Happened to Monday
6,7 38 034
oceny
6,7 10 1 38034
5,7 3
oceny krytyków
Siedem sióstr
powrót do forum filmu Siedem sióstr

Jeśli ktoś myśli, że jest to czyste S-F, to jednak może się "troszkę" pomylić.
Dzisiejszy tak zwany "postępowy świat" zmierza właśnie w tym kierunku.
W istocie temat przeludnienia absolutnie nie istnieje, jest celowo nagłaśniany, aby zrealizować cele Nowego Porządku Świata. Tak, tak, nie odleciałem.
Pośrednimi celami na chwilę obecną są możliwości już nie tylko dokonywania aborcji na żądanie dowolnym momencie, ale eutanazji poza decyzyjnością człowieka, którego odebranie życia dotyczy. Tak, to dzieje się już teraz. Wszyscy zapadliśmy już w syndrom gotującej się żaby.. I nie ma odwrotu. Media, które należą do określonej grupy, zadbają już o to, aby zrobić nam wszystkim taki "mind f..k", że nawet nie zorientujemy się, o co w tym wszystkim chodzi. A o co chodzi?
Poszukajcie , poczytajcie.. Największym tego Świata zależy , aby zredukować liczbę ludzi do równych 100 milionów. Zacznijcie myśleć, to naprawdę nie boli..
I taka ciekawostka.. Gdyby ustawić wszystkich ludzi z CAŁEGO ŚWIATA obok siebie, to wystarczyło by im takie polskie Trójmiasto..
A większość krajów nazwijmy to, "wysoko rozwiniętych", ma ujemny bilans demograficzny.. A "ktoś" nam wmawia, że warto się zabijać..
Taka matematyka...

HajFidel

niekoniecznie potrzeba Trojmiasta....
Wyobrazmy sobie szescian o boku dlugosci 2000 m. 2000 m x 2000 m x 2000 m. Cala swiatowa populacja spokojnie sie zmiesci i jeszcze zostanie miejsce...na prawie drugie tyle.
Mozliwe, ze wystarczylby szescian o boku 1500 m, ale wtedy byc moze byloby troche ciasno.
Nie wierzysz? Policz...

yahoo_filmweb

Filmu nie oglądałem, ale z zaciekawieniem przeczytałem komentarz. Sprawdziłeś gdzieś swoje dane ? Tak jak napisałeś, policzyłem i zakładając, że jedna osoba zajmuje 1m kwadratowy, zmieściłoby się ledwo 24mln ludzi, podczas gdy na naszej planecie żyje około 8 miliardów.

ocenił(a) film na 5
Eblistor

2 razy 2 razy 2 to 8. I dziewiec zer to 8 mld metrow szesciennych. Wszystko sie zgadza.

ocenił(a) film na 7
HajFidel

Ty gościu nie wiem czy z choinki się urwałeś ale przeludnienie nam faktycznie zagraża xD

PabelPL

Ależ nie zagraża. Przeludnienie to wymysł skrajnej lewicy i komunistów. Film mam niebawem obejrzeć z ciekawości.

ocenił(a) film na 4
frycek49

Na jakiej podstawie przeludnienie jest jedynie wymysłem?

HabubaHabubabidingdong

Na takiej że na ziemi jest wystarczająco dużo miejsca i zasobów dla każdego. Jak by było inaczej to by zaczęto walczyć np. z marnowaniem, zakazano by sztucznego postarzania produktów itp.

ocenił(a) film na 4
frycek49

Jest, tak, ale właśnie rzecz w tym że jest marnowane. To że mało ludzi się podejmuje takiej walki nie świadczy o braku problemu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones