PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=701567}

Siedem sióstr

What Happened to Monday
6,7 38 050
ocen
6,7 10 1 38050
5,7 3
oceny krytyków
Siedem sióstr
powrót do forum filmu Siedem sióstr

wyzwanie aktorskie

ocenił(a) film na 5

Obejrzę choćby z ciekawości jak poradzi sobie Noomi Rapace wcielając się w 7 różnych charakterów. Wiadomo, że to nie kino ambitne, ale dla aktora jakieś pole do popisu jest.

ocenił(a) film na 6
amatory85

Jeżeli chodzi o ten wątek to polecam serial 'Orphan black'. To co robi tam Tatiana Maslany to mistrzostwo, jeżeli Noomi Rapace dorówna jej choćby w połowie to już będziemy mieć dobry serial.

bez_imienna

nie - nie dorównuje Maslany. Oglądając od razu miałem przed oczami Tatiane z Orphan Black i powiem szczerze, że ona wypadła duużoo lepiej niż Rapace. Trzeba też wziąć pod uwagę że jeden jest 90min filmem a drugi to kilku sezonowy serial, więc Maslany miała jakby lepsze warunki to zagrania takiej roli.

ocenił(a) film na 8
dewille

Nie wiem czy jednak było w tym filmie pole do popisu.. W koncu te siostry nie musialy a nawet nie powinny sie zachowywac roznie, wiec gra aktorska sprowadzala sie do zmiany polozenia ;)

ocenił(a) film na 7
bez_imienna

Rapace nie ma podejścia do Maslany i nie kupuję argumentu jakoby Kanadyjka miała więcej czasu na rozwinięcie swoich postaci. Ale sam omawiany film nawet ok :)

ocenił(a) film na 7
amatory85

no dobrze dała rade

ocenił(a) film na 10
amatory85

Uwielbiam Rapace <3 Mam nadzieję ,że znów będzie rewelacja z jej udziałem :-)

ocenił(a) film na 6
amatory85

no i dupy nie urywa, po łebkach zagrane role, bez większej rozkminki i psychologii postaci.

ocenił(a) film na 8
skydancer_filmweb

mi tam sie podobalo.

amatory85

Hej. Obejrzyj/cie sobie film pt. "Split" - główny bohater odgrywa tam 23 osobowości osoby chorej na potoczne rozdwojenie jaźni. 7 ról dla aktora w jednym filmie, to pikuś :)
Tak czy owak, 7 sióstr też obejrzę.

ocenił(a) film na 7
xmas78

on tam nie odegrał 23 osobowości, tylko ok 5-6

co do filmu Noomi wyszła na podobnym poziomie co Tatiana, tylko że "Orphan Black" już był więc każdy wskaże na Maślany że jest lepsza, za to Noomi lepiej mordy obija ;-D Tatiana jest delikatniejsza...

film "Seven Sisters" po słabym początku rozkręca się dosyć porządnie i chce się go oglądać do końca.

ocenił(a) film na 7
mitrus80

Przede wszystkim Maślanka grała w serialu. Miała mnóstwo czasu by pokazać swój kunszt aktorski. Rapace natomiast wystąpiła w dwugodzinnym filmie. Tego się nie da porównać.

ocenił(a) film na 7
per333

no właśnie ;-)

ocenił(a) film na 6
per333

W "Orphan Black" można było zapomnieć że to jedna i ta sama osoba , więc jesli kogoś ciekawi takie wyzwanie aktorskie to polecam Maślany.
Obiektywnie może i niedało sie przekonać widza do tylu postaci w średniej długości filmie ale nie jest to powód dla którego miałbym go lepiej oceniać ,natomiast może usprawiedliwiać aktorke. Pojawiające sie na krótko nowe siostry Sary Manning też nie wybadały dobrze.

ocenił(a) film na 1
mitrus80

nie można porównywać filmu Split z dnem jakie prezentuje 7 sióstr!! gorszego kina od dawna nie widziałem i czytając komentarze jestem zaskoczony pozytywnymi ponieważ ogladam bardzo dużo nowych filmów i nigdy nie szukam miejsc do wyrażania swoich opinii to był jedyny raz!! TRAGEDIA

ocenił(a) film na 7
xmas78

Widziałeś/łaś tam wszystkie 23 osobowości?

ocenił(a) film na 8
amatory85

dała rade , ale częściowo

tzn wyróżniły sie krótko ścięta buntowniczka
blond tleniona dziewica
i tytułowa "niedobra" monday

reszta niezapada w pamięć , no może jeszcze geek w okularach

jak się tak zastanowić , to głównie zasługa to charakteryzacji a nie aktorstwa, więc jakiejś cudownej oceny Noomi nie wystawie

ocenił(a) film na 7
amatory85

Genialnie wcieliła się w Cher w siedmiu jej wydaniach z młodych lat

ocenił(a) film na 6
maciekb80

Dzięki za podpowiedź.
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
Rajwant

A proszę ;) .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones