PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=662836}

Siedmiu wspaniałych

The Magnificent Seven
6,8 68 789
ocen
6,8 10 1 68789
6,2 16
ocen krytyków
Siedmiu wspaniałych
powrót do forum filmu Siedmiu wspaniałych

Obsada to paranoja

użytkownik usunięty

Z góry oświadczam że nie jestem rasistą ale jak widzę obsady to mnie telepie!
Heimdal w Thorze czarny, tutaj legendarny film i co ? Czarny.. Boże niedługo jak będą nagrywać o II wojnie światowej to zrobią że Hitler i Stalin byli czarni.

ocenił(a) film na 7

Dużo jest westernów z murzynami

Programowanie ludzi w celu likwidacji białego człowieka.

ocenił(a) film na 6

No tak w tamtych czasach murzyn , chińczyk i indianin w jednej paczce to jest niemożliwe. Gdybyśmy mieli teraz człowieka z tamtej epoki i zobaczył taką bandę to umarł by ze śmiechu.

ocenił(a) film na 3

Napisal ze Stalin & Hitler tez beda czarni i go usuneli? WTF ?

Zgadzam sie w 100% polityczna poprawnosc jest od dawna smieszna, w skazanych na shawshank ksiazce S. Kinga Collin Boyd jest Irlandczykiem ksywa "Red" bo byl rudy, ale nieee,trzreba bylo obsadzic Freemana bo murzyn w czolowce musi byc, zenua. Ciekaw jestem czy sie doczekam kogos z otoczenia hitlera boc stalina w kolorze black

Jesteś rasistą, więc spokojnie.

Prędzej to zrobią ze Hitler i Stalin to byli Polacy

A widziałeś obsady w Nędznikach, gdzie Javert, Gavroche byli czarni? To jakiś koszmar jest

Odpowiadam na twoj stary wpis.50 lat temu,Romero nakrecil pierwszy horror o zombie,glowna role powierzyl czarnoskoremu aktorowi. Czemu? By wkurzyc takich bialych palantow jak ty. Niektore rzeczy sie nie zmieniaja.Zawsze znajdzie sie biala krowa,ktora uzna,ze ma prawo do wydawania krytycznych opinii o tym,jakie role moze zagrac czarnoskory aktor,a jakich mu nie wolno.Krowa to krowa.I to sie nie zmienia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones