PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=600590}

Sierpień w hrabstwie Osage

August: Osage County
7,3 100 462
oceny
7,3 10 1 100462
6,7 27
ocen krytyków
Sierpień w hrabstwie Osage
powrót do forum filmu Sierpień w hrabstwie Osage

Coś absolutnie wyjątkowego, uczta dla wzroku ,słuchu ...jednym słowem umysłu. Jak to się oglada ! seans mógłby
trwać i się nie kończyć. Maryla Streep wiadomo - najlepsza aktorka świata ... jedynie Halinka Mireen może jej
podskoczyć....więc Marylka jest wyborna....cała obsada jest wyborna ,ale mnie zauroczyła Julia Roberts. Jak Ona
cudnie się starzeje...posągowa uroda dojrzałej kobiety jakże pociągająca ...jest piękna ...nigdy przed tem mnie
pociągała ,ba uważałem ,ze jest przereklamowana i kiepska lukrowana Pretty Women ,że to brat karateka Eric jej
załatwił wejściówkę... a tu jest nieomal zjawiskowa i jak gra ! Swoisty pojedynek ze Streep ...do połowy filmu M.Streep
jest niezagrożona prowadzi zdecydowanie na punkty ,aż do sceny zwarcia (z pigułkami) i tu Roberts zaczyna
gwałtownie powiększać przewagę...wygrywa . co za pojedynek . Rewelacja. Powinna dostać Oscara - jeżeli to
cokolwiek znaczy. Roberts nigdy nie była wspanialsza ....umm...marzenie mieć taką apetyczną 46 -latkę u swego
boku, na resztę życia... (ten ekranowy mąż to debil jakiś ) Zresztą oklaski na stojąco dla wszystkich !!!!

użytkownik usunięty
jagode

To czemu tylko 9 dla tej perły a nawet diamentu?
Czego jeszcze brakuje by mogło być 10?

ocenił(a) film na 8

...twojego sarkazmu

użytkownik usunięty
szzelest_

Drogi @szzelest'cie !
Dziękuję za wtrącenie, chociaż pytanie nie było do Ciebie.
I sadzę, że jeśli @jagode zechce odpowiedzieć, to sobie z tą odpowiedzią poradzi sama.

Jeśli czegoś jestem ciekawa, to po prostu pytam, a Twoje podejrzenia są w 100% nie trafione.

I nie szukam zwady - więc wstrzymam się od ewentualnej dalszej korespondencji z Tobą.
Pozdrawiam
R.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones