PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=600590}

Sierpień w hrabstwie Osage

August: Osage County
7,3 100 462
oceny
7,3 10 1 100462
6,6 26
ocen krytyków
Sierpień w hrabstwie Osage
powrót do forum filmu Sierpień w hrabstwie Osage

Tym samym potwierdza swoją wybitność. I chyba tylko ona ratuje ten film.

ocenił(a) film na 8
Saint_Dumas

Nie zapominajmy o Julii!

ocenił(a) film na 7
Saint_Dumas

Nie pamiętam żeby Meryl grała takie role, zwykle grała kobiety delikatne kobiece,a z tą kreacją świetnie sobie poradziła

snorliman

Kobieca i delikatna... wypisz wymaluj jej role z Pocztówek znad krawędzi, Ze śmiercią jej do twarzy czy z Żeleznej Damy:) A na poważnie - tylko zwiększył mi się apetyt na ten film. Streep nie jest moją ulubioną aktorką właśnie ze względu na tę nieszczęsną "klasę" i "godność" większości jej ról. Chętnie zobaczę ją "szarżującą" i jędzowatą, do tego w podgatunku filmowym, który lubię czyli tzw. "zjazdy rodzinne".

milax1

mógłbyś polecić filmy z gatunku "zjazdy rodzinne"?

Saint_Dumas

jak na mój gust momentami przeszarżowała, reszta aktorów grała na niższych tonach

ocenił(a) film na 6
awksom

Co masz na myśli pisząc przeszarżowała?

klaudia2251

była zbyt rozwrzeszczana, agresywna, bez tego widz i tak znielubiłby Jej postać, nie wiem, czy Meryl się zapędziła czy popisywała

ocenił(a) film na 9
awksom

chyba nie masz pojęcia o prawdziwym aktorstwie skoro tak piszesz..

wreckingball

Wiem,że rola tego od Niej wymagała i miała wiele świetnych momentów, jednak w paru sytuacjach przeginała i wyglądało to na akcję w stylu "Patrzcie, JA JESTEM ŚWIETNĄ AKTORKĄ", jakbyśmy nie wiedzieli

użytkownik usunięty
awksom

Niby w jakich sytuacjach? Przytocz jakieś przykłady.

spróbuję choć fil widziałem dosyć dawno, ale na przykład jak krzyczała "Ale ja mam raka" przy stole to miałem łaśnie wrażenie jakby wrzeszczała "Jestem świetną aktorką"

użytkownik usunięty
awksom

Obejrzałem film wczoraj wieczorem i powiem ci że te sytuacje są genialne, każda osoba idealnie wykonuje swoją rolę. Wręcz przeciwnie, krzyki i awantury najbardziej mi się podobały - niezła dramaturgia występuje w tej produkcji :D Zaś Julia Roberts przeszła samą siebie. W sumie tak sobie myślę, że 8/10 to za mało i daję filmowi 9/10

Twoja decyzja ;) Mi bardziej podobała się Julia, no ale Meryl też miała mnóstwo fantastycznych momentów (za coś daję te 8 )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones