PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99027}
7,5 233 686
ocen
7,5 10 1 233686
5,0 20
ocen krytyków
Skazany na bluesa
powrót do forum filmu Skazany na bluesa

Nie interesuje mnie jego życie artystyczne, tylko to, że nie był na tyle mądry, żeby zorientować się, że branie ciężkich narkotyków prowadzi do śmierci. Zniszczył życie sobie, żonie i dzieciom. Dla mnie jako człowiek się nie liczy. Jako artysta owszem, ale jako jednostka społeczna? Zero. Same antywartości sobą reprezentował. Nie powinno być o nim filmu. Dziękuję.

użytkownik usunięty
Toolbar

I dlatego nie podoba mi się ten film...
Ludzie po jego obejrzeniu właśnie w ten sposób patrzą na Ryśka...smutne tym bardziej że był kimś więcej...

Toolbar

Uważnie śledziłbyś życie Ryśka to wiedziałbyś że po mimo tego że chciał, to nie potrafił zerwać z nałogiem. Wątpię czy w latach 70-80 ludzie mieli świadomość konsekwencji jakie niosą ze sobą ciężkie narkotyki. Mówisz że jako człowiek się nie liczy ale jako artysta owszem . . . tylko że głębie tekstów i szczerość wydobyły z niego prawdopodobnie właśnie narkotyki.
Jeżeli nie brałeś sam takich rzeczy jakich używał Rysiek to błagam nie wypowiadaj się że był aspołeczny bo nie wiesz jak to jest. Nie wiesz czy człowiekowi z tym łatwo czy nie . . . Wydaje mi się że Ryśka trzeba szanować za to co starał się nam przekazać poprzez teksty i za to że po mimo prób i chęci starał się walczyć z nałogiem lecz było już za późno . . . .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones