PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35176}

Skok przez płot

Over the Hedge
6,7 65 995
ocen
6,7 10 1 65995
5,8 12
ocen krytyków
Skok przez płot
powrót do forum filmu Skok przez płot

Ciekawy film do obejrzenia z dziećmi. Można pójść z dziewczyną, ale nie rzuca na kolana. To nie ten kaliber co Shrek czy Epoka lodowcowa, bardziej jak – Mój brat niedźwiedź, czy Madagaskar. Fabuła w porządku, logiczna, nie przekombinowana ale i nie banalna. Miła opowieść na wieczór. Nie będzie to kultowy film – brak dobrych tekstów, czy bardziej dziwacznych (czyli pokręconych) postaci. Dla Pań piękny tyłek żółwika. Osobiście uważam, za mało odpowiednie, pokazywanie w filmach dla dzieci (bądź co bądź docelowa grupa odbiorców) zachowania polegającego na ostentacyjnym bekaniu, bez żadnego przepraszam. Wiadomo, że dzieci szybko podłapują różne zachowania i mogą pomyśleć, że tak trzeba albo jest fajnie. A w pewnym wieku ciężko im wytłumaczyć, że tak nie powinno się zachowywać. Mam nadzieję, że czarny sen bekających dzieci w miejscach publicznych nigdy się nie ziści, ale to my wpływamy na zachowanie młodszych pokoleń – więcej odpowiedzialności. Mnie może to śmieszyć, trochę młodszych też, ale najmłodsi mogą to opacznie zrozumieć. Przed filmem była zapowiedź innego filmu, też dla dzieci – Wpuszczony w kanał, czy coś takiego i co? – główny bohater bekał całą serenadę (nowa moda czy co?). Umiarkowanie polecam.

ocenił(a) film na 8
Don_Pedro_2

jesli chodzi o bekanie to wydaje mi sie jednak ze rodzice maja iwekszy wpływ na dzieci niz film i potrafia wytłumaczyc co mogą robić a co nie powinni, a jeśli tego nie potrafia to chyba nie nadają się jeszcze na rodziców. Gdybysmy tak podchodzili do kazdego filmu to mielibyśmy teraz szpitale psychiatryczne pełne dzieci bo uwierzyłby w latające i gadające Osły, czy mamuty ratujące dzieci przed tygrysami. także polecam troche więcej dystansu do tego co się ogląda.

Don_Pedro_2

Oj bez przesady z tym bekaniem! Nie doceniacie dzieciaków, wiedzą co można a co nie, a jeśli mają wątpliwości to rodzic naprowadzi. A poza tym bekanie to normalna rzecz, zdarza się i czasem nie mamy na to wpływu. Jeny o czym my dyskutujemy -_-'

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones