PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=468296}

Slumdog. Milioner z ulicy

Slumdog Millionaire
7,4 595 444
oceny
7,4 10 1 595444
6,4 45
ocen krytyków
Slumdog. Milioner z ulicy
powrót do forum filmu Slumdog. Milioner z ulicy

Sceny łóżkowe

ocenił(a) film na 10

Czy są tutaj jakies sceny łóżkowe i tym podobne? nie wiem czy oglądac z dzieckiem. ;)

ocenił(a) film na 10
filmowa1fw

Nie ma takowych;) Ile dziecko ma lat? Bo nie chodzi o same sceny łóżkowe, w filmie są też przedstawione takie sceny, na które dziecko nie powinno mieć wglądu, np tortury i takie tam. Chociaż film sam w sobie nie jest brutalny.

ocenił(a) film na 10
JulaBalula

Ale dlaczego dziecko nie pownno mieć wglądu na sceny tortury? Właśnie powinno wg mnie. Dziecko powinno być świadome zagrożeń jakie są na świecie. A nie oszukwiane, że świat jest piękny.
Ciekawy jestem też dlaczego dzieci nie mogą oglądać scen łóżkowych. Co w nich złego? Przecież to miłość.

damiansport1

Świat nie jest piękny, ale to nie oznacza, że trzeba dziecku ryć łeb od najmłodszych lat :)

damiansport1

Jestem tego samego zdania co Damian.

ocenił(a) film na 10
damiansport1

No bo nie? nie uważam, że jest to film przeznaczony dla 5 czy 9 letnich dzieci, one i tak filmu nie zrozumieją, a jedynie mogą w nocy niepotrzebnie rozmyślać nad potworem pod łóżkiem. Dla nas, dorosłych ten film nie ma w sobie nic z brutalności, ale w głowie dziecka zostają obrazy typu wydłubywanie oka, możesz mi wierzyć.
Ty zapewne będziesz puszczać dziecku od małego "mechaniczną pomarańcze" ażeby mogło twardo wkroczyć w dorosłość w wieku 10 lat?
sceny łóżkowe w filmach to miłość? co ty pie**olisz za przeproszeniem ; d ?

JulaBalula

Popieram, bo żyć to znaczy nie bać się świata, a dziecko nie jest przyzwyczajone do pewnych rzeczy w wieku od 6 do 12 lat i nie należy go wrzucać na głęboką wodę, bo można mu wyrządzić krzywdę, zwłaszcza jak trafi się na wybitnie wrażliwą jednostkę. Po to rzeczywistość się dla maluchów ubarwia, żeby najpierw mogły wszystko zobaczyć, na zrozumienie przychodzi czas później.

ocenił(a) film na 9
JulaBalula

jakoś jak miałem 4 lata i ogląśdałem wszystkie częsci rambo to nic mi nie było mało byłem fanem tej seri

ocenił(a) film na 10
sadzik444

urzekła mnie twoja historia

damiansport1

Uważasz że dziecko jest w stanie na podstawie sceny tortur, gdzie jeden człowiek katuje drugiego żeby wyciągnąć od niego informację - odróżnić, czy to co widzi to obraz tego jaki świat bywa okrutny, czy podpowiedź na to jak zdobyć to co się chce?
Są rzeczy na które psychika dziecka musi się przygotować, a film nie jest tu źródłem ani dobrym, ani wiarygodnym.

Skoro nie oszukiwać dziecka, to w ramach wieczorynki puścić zamiast misia Uszatka dokumentalny film jak niedźwiedzie rozszarpują swoje ofiary. Przecież taka natura misia. A Prosiaczek zamiast do Puchatka powinien trafić do rzeźni. Osioł zresztą też. Poważnie tak uważasz? :)

damiansport1

Sceny łóżkowe w filmie to miłość?
Wielkie uogólnienie, akurat w filmach seks się bardzo często uprzedmiotawia co fatalnie wpływa na rozwój dziecka.

ocenił(a) film na 6
filmowa1fw

Znalazła się dziewica orleańska. Wiadomo, ze nie ma tam bukake z murzynami, ale jeśli jest cos ze zmakiem to chyba dziecko gorączki nie dostanie. Zresztą jak już musisz zgrywać świetą to mu przysłonisz oczy,

grzesznik_3

Jej dziecko, jej sprawa co pozwala mu oglądać.
Pytanie nie dotyczyło waszego zdania na temat jej metod wychowawczych tylko filmu.

ocenił(a) film na 8
grzesznik_3

Ja pierdziele... zwykłe pytanie. Bardzo dobrze, że wypytuje czy są takie sceny, bo też jak będę miał dzieci to nie mam zamiaru im pozwalać oglądać erotycznych scen.

ocenił(a) film na 10
grzesznik_3

No właśnie autorka wypowiedzi chciała od nas dowiedzieć się czy w filmie nie ma brakaka z azjatkami, ażeby móc oglądać go z dzieckiem,przecież gdyby ku**a oglądała film to by nas o to nie pytała, nie?
Ty widzisz co piszesz, czy masz jakieś zaćmienie półkuli mózgowych?
zresztą co ja się wysilam, ty i tak nie zrozumiesz i będziesz obstawiać przy swoim.

ocenił(a) film na 9
filmowa1fw

Możesz sprawdzić na http://www.bbfc.co.uk/ ale musisz wpisać oryginalny tytuł.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones