PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=395822}

Smakosz 3

Jeepers Creepers III
3,7 5 124
oceny
3,7 10 1 5124
3,5 2
oceny krytyków
Smakosz 3
powrót do forum filmu Smakosz 3

1 czasem niezła komedyjka.2 świetna (dawno się tak nie uśmiałem XD).Teraz czekam na 3 na pewno będą jakies śmieszne sceny tak jak w dwóch poprzednich !!!!!

starmageddon

uważasz że to komedia? to jesteś odmieńcem.

Uzii

Chyba nie, bo niezbyt straszny jest ^^




(................................... teraz wystarczająco długi -,-)

starmageddon

To,że nie jest straszny nie oznacza też, że jest komedią..

;DD
to że miał kilka śmiesznych fragmętów nie oznacza,że komedia..Komedią może być głupi i głupszy ^^

starmageddon

Smakosz-Zbok był spoko ,chodzi mi o lizanie szyby.

starmageddon

poza tym trudno znaleźć dziś porządny horror. Same badziewia tworzą albo remake'i filmów z lat 80-tych. Smakosz miał swój klimat, co prawda 2-ga część miała "klimacik", co nie oznacza że trzecia część to będzie zupełne dno.

starmageddon

KuR*a jak mnie wkur*ia jak ktoś jebe takie głupoty, że horror go smieszy. Czesto jest to reakcja obronna, bo w rzeczywistośći trzęsie portkami !!! Co za hipokryzja - tym bardziej ,że smakosz to na prawdę był niezły horror. I nie pie*dol ,że bedzie to komedia 2009 roku kretynie jak dopiero uzbierali fundusze na jego kręcenie...

smolak21

smolak umyj się i nie trzaskaj jadem, zgadzam sie z założycielem tematu, horror to najwiekszych lotów nie był i nie będzie, kilka scen rzeczywiście tam mnie rozśmieszyło buhahaha...

totall

No było tam kilka śmiesznych scen ale nie tak śmiesznych żeby aż brzuch rozbolał... Z resztą film potrzebuje jakieś śmieszne sceny nie musi być 100% Horror... Przy kilku scenach nieźle się przestraszyłem :P Gadam tu teraz o smakoszu jedynce, dwójka już była gorsza... Jak tak was śmieszyło to podajcie te "najśmieszniejsze" sceny z obu smakoszów :P

starmageddon

Jesteś żałosny ^^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones