Jeepers Creepers

1 godz. 30 min.
5,8 37 723
oceny
5,8 10 37723
3 322
chce zobaczyć
{"rate":2.0,"count":3}
{"type":"film","id":31644,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Jeepers+Creepers-2001-31644/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Smakosz
  • Movie_Crash_Man ocenił(a) ten film na: 8

Początkowa część wprowadzająca ma genialny klimat zbliżony do tego z filmu "Znaki" Odludne miejsca i narastające napięcie. Później jest już tylko nieźle.

• Zipp_Motors_fan ocenił(a) ten film na: 10

Movie_Crash_Man Ja tak samo według mnie ten film ma wszystko to co powinien mieć taki film xd. Co jakiś czas oglądam smakosza ponownie bo zwyczajnie nie mogę znaleźć filmu o potworach chociaż zbliżonym poziomem do niego. Wogóle jak ktoś zna podobne filmy to chętnie obejrze

• Zipp_Motors_fan "Wzgórza mają oczy"

• Movie_Crash_Man ocenił(a) ten film na: 8

Zipp_Motors_fan Zdecydowanie ten film jest ponadczasowy i unikalny. Przepotężny klimat początkowej sekcji "Smakosza" jest totalnie inspirujący i budzi niesamowite emocje.

• Rafal350a ocenił(a) ten film na: 6

Movie_Crash_Man Super film zgadzam się z tobą a nie dziwi ciebie że aktor tom tarantini gra w smakosz 1 austina mccoy a w smakosz 2 trenera dwayne Barnes nagle zmienił imię nierozumienie tego skoro grał w 1 w 2 części też powinnien grać tę samą postać czyli austina mccoy co o tym myslisz i wszyscy na forum myślicie wiem to szczegół ale dziwne nie

• styka1991 ocenił(a) ten film na: 8

Rafal350a Dziwne choć ja tego gościa nie przyczaiłem w drugiej części ale w sumie to niezła ciekawostka.. Z tym gościem polecam jeszcze nawet warto obenrzeć wrota do piekieł

• styka1991 ocenił(a) ten film na: 8

Rafal350a Sory pomyłka z aktorami jednak

• użytkownik usunięty ocenił(a) ten film na: 8

Movie_Crash_Man Film ciekawy, ciekaw jestem czy w końcu zabiją tego Smakosza raz a dobrze.