PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31644}

Smakosz

Jeepers Creepers
5,8 39 388
ocen
5,8 10 1 39388
4,5 6
ocen krytyków
Smakosz
powrót do forum filmu Smakosz


A zatem obejrzałem i oceniam go gdzieś tak na 5/10, bo o ile pierwsza połowa to tak jakby 8/10, druga gdzieś koło 2/10, a więc wyciągnąłem z tego średnią.

Szkoda zmarnowanego pomysłu, wielka szkoda.

ABEL

mi sie podobalo.... 8/10 ...twoja ocena okresla twoj poziom...

ocenił(a) film na 7
andrew1947

Nie dobijaj mnie, dziecko. Ja ci się film podobał, twoja sprawa, nie będę cię obrażał, że lubisz taki kicz...

ABEL

kazdy ma inne gusta.... mi sie podobalo Tobi nie,... Pozdro ! ....

ocenił(a) film na 7
andrew1947

To jeśli zgadzasz się z tym, że każdy ma inne gusta, to po co ten dopisek wcześniej - "twoja ocena określa twój poziom"?

ocenił(a) film na 8
ABEL

To prawda, że druga połowa już tak nie trzymała w napięciu, ale bez przesady. Pierwsze 3/4 filmu było świetne. Moja ocena to 9/10 tak samo jak w części drugiej.

Glebacz

Człowieku, rzeczywiście się zużyłeś. 5/10? Dla takiego gniotu?
Sam piszesz że to "kicz", zatem pytanie: czy przy ocenie 5/10 pisze kicz? Sprawdz, bo u mnie pisze "O.K."
Za to przy ocenie 1/10 pisze "nieporozumienie"-co jest równoznaczne z pojęciem kiczu. Tak więc sprawdz to.

Moja ocena: 1/10, totalny gniot.

ocenił(a) film na 4
ABEL

No tak, miezsane uczucia co do filmu...
Faktycznie pierwsza połowa ma swój klimat. Parę razy można się wystraszyć, czuć napięcie. Drua połowa - tak jak piszecie - jakaś dziwna mieszanka batmana z zombie - fatalny pomysł psujący to, co reżyser zbudował przez pierwsze 40 min.
Filmowi można wytknąć (również w pierwszej połowie) wiele niedociągnięć i nielogicznych sytuacji (zachowań bohaterów)
Piski auta na piachu, ciężarówka szybsza od ferrari (chyba, że batman-zombie był mechanikiem samochodowym - mały tuning...) bohater przerażony na widok szczura, a nie wzruszony na widok trupów, i wiele wiele innych (było tego mnóstwo ale nie chcę spoilerować).

Jak zwykle widzę masę oryginalnych, gimnazjalnych wypowiedzi typu syf, gniot - ocena 1 albo rewelacja, arcydzieło - nota 10. Film moim zdaniem nie zasługuje na wysoką notę. I nawet przłknął bym batmana, jeśli producenci mieli taki pomysł - OK. Ale panowie zbyt wiele błędów!!!
Mimo wszystko polecam, choć film przeznaczony jest zdecydowanie dla mało wymagającego widza w przedziale wiekowym 16-18 lat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones