PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=475822}

Snajper

Sun cheung sau
6,1 1 133
oceny
6,1 10 1 1133
Snajper
powrót do forum filmu Snajper

Dobry film, ale czegoś mu brakuje. Wydawało mi się, ze oglądam pociętą wersję. Akcja goni akcję, ale jest to fatalnie zmontowane. Przynajmniej tak odczuwałem. Fabuła niezła, ale dialogi nie zachwycają. Tak samo gra aktorska - drewniana i niekiedy bardzo sztuczna. Plusem na pewno są zdjęcia - świetne ujęcia. Również muzyka - charakterystyczny motyw: mało filmów ma teraz coś takiego na ścieżce dźwiękowej. DO tego tez podobały mi się te spokojne utwory z gitarką w tle. Daję 7/10. Tyle teraz gniotów akcji powstaje, ze ten pomimo paru mankamentów oglądałem z zaciekawieniem.

ocenił(a) film na 6
drenz

powiem tak: moze by mi sie film spodobal... gdyby grali tam biali lub murzyni...

Dlamnie kazdy zółty ma taką samą facjate i nie moglem rozgrysc przez caly film kto jest kto;/ kompletna porazka

karlwerner

@karlwerner - tak głupiego komentarza to już dawno nie widziałem

ocenił(a) film na 6
karlwerner

Zgadzam sie z Niceone... komentarz dales z (_!_) ;]

ocenił(a) film na 5
drenz

No ja daję 5 ogólnie film ok ale ja wynudziłem się okrutnie gdyż wkurzały mnie jakieś retrospekcje przywołujące dawne wspomnienia ... przez taki zabieg film po prostu przynudzał momentami.Co do gry aktorskiej .. wiesz to jest film chiński ja niestety nie przepadam z stylem gry azjatyckich aktorów być może grali dobrze ale przez te ich krzykliwe głosiki całość wygląda drętwo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones