PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9641}

Sok z żuka

Beetle Juice
7,2 178 859
ocen
7,2 10 1 178859
7,7 30
ocen krytyków
Sok z żuka
powrót do forum filmu Sok z żuka

wtedy sie go nawet bałam ale teraz to raczej komedia hehehe

ocenił(a) film na 10

Ja nie widzę w nim nic strasznego. Ale kiedy się ukazał, faktycznie mógł przerażać.

użytkownik usunięty
Kubasek

Teraz jest zupelnie śmieszny ale mając ok 6-7 lat myślało se zupelnie inaczej...i wtedy był to chyba mój pierwszy horror haha :)
Teraz zupelnie inaczej postrzegam ten film :P

ocenił(a) film na 10

Horror to chyba za dużo powiedziane ;)

Kubasek

Horror charakteryzuje sie miedzy innymi tym, ze sa tam irracjonalne rzeczy, wiec to jest horror.

ocenił(a) film na 10
Atesia88

Ale to jednak komedia. Nie można tego porównywać do na przykład "Krzyku" :)

ocenił(a) film na 7
Kubasek

"Krzyk" to nie horror.

ocenił(a) film na 10
MisterGonzo

Do jakiego gatunku byś go zaliczył?

ocenił(a) film na 7
Kubasek

Parodia Gore i Slasherów.

ocenił(a) film na 10
MisterGonzo

Ja się trochę bałam na Krzyku, bo nigdy nie przepadałam za horrorami i ich nie oglądałam. Więc nie byłam przyzwyczajona do takich scen ; ) Teraz to widzę że nie oglądałam naprawdę strasznych filmów : )

ocenił(a) film na 10

Z opinii które wyczytałem wynika, że większość widziała ten film jako małe dzieci. A według mnie, on za bardzo się dla dzieci nie nadaje. Mam tu na myśli nieco "rubaszny", że tak powiem humor ;) Na przykład w jednej scenie Beetlejuice idzie do, za przeproszeniem domu publicznego, chwyta się za krocze i tak dalej. Nie mówię, że powinien być dozwolony od 18 lat, prędzej od 12 ale takim zupełnym maluchom, bym go nie polecał.

ocenił(a) film na 9
Kubasek

absolutnie filmy Tima Burtona NIE nadaja sie dla dzieci

ocenił(a) film na 10
qbek_3

To zależy. Tego filmu, dzieciom nie polecam. Ale już Gnijąca Panna Młoda to co innego. Albo Miasteczko Halloween.

ocenił(a) film na 9
Kubasek

oj pokłóciłbym się co do Miasteczka Halloween. Nawet jeśli dzieci to nie przerazi to i tak nie zaczają o co naprawdę chodzi

ocenił(a) film na 10
qbek_3

Miasteczko Halloween, leciało kiedyś na Polsacie, i był tam znaczek, że film jest dozwolony od 7 lat.

ocenił(a) film na 9
Kubasek

bo nie ma w nim nic obleśnego ani krwawego, ale to nie znaczy że dzieci mają to oglądać

qbek_3

Ale czy tekst jednej z piosenek, cytuję: "Raz dostanie w łeb i już, się przestanie śmiać" nadaje się dla dzieci...? Bo moim zdaniem nie.

ocenił(a) film na 9
lusia9410

dlatego też myśle że Burton nie jest dla dzieci !!

Przede wszystkim to bylo kilka lat po premierze, więc wtedy jeszcze przerazał ten film. Tym bardziej, ze nie bylo takich mozliwosci krecenia jak dzis. Kiedys wystarczylo przescieradlo, a teraz nawet najlepsze komputerowe animacje rzadko kiedy straszą.

masz rację :D sam się go bałem jak byłem mały :) kurka, aż sobie go ściągnę i odświeżę :-)

Tez się go bałam :)

ocenił(a) film na 9

Popieram. Także się go bałem jakieś 20 lat temu :) Wczoraj obejrzałem film z sentymentu, ale na dzisiaj ten film mnie nie rajcuje... no ale kiedyś numer 1 w dzieciństwie hehe

ocenił(a) film na 9

Też go pamiętam z dzieciństwa, chyba pierwszy film jaki pamiętam, ja wtedy byłam zakochana w Beetlejuice'ie co mnie dziś trochę dziwi

użytkownik usunięty
HeatherSweet

Naprawde ty tez ?? Ja też...
Gdy patrzyłam na niego wczoraj aż sie dziwiłam... hahhahhaa...

ocenił(a) film na 9

Już myślałam, że to tylko moja paranoja, a tu popatrz! :D W sumie ja dalej kocham Keatona, ale może bardziej kiedy nie spluwa sobie za pazuchę c:

ocenił(a) film na 8
HeatherSweet

Film wałkowany over and over again w dzieciństwie na VHS. Uwielbiałam go jako młoda dziewuszka. Dawno go nie oglądałam, może powtórzę i zobaczę czy sentyment się we mnie odezwie. :)

Właśnie dokładnie to samo miałam napisać, pamiętam jak chyba miałam 6 lat jak go pierwszy raz zobaczyłam, byłam naprawdę wystraszona! ;)

ja go obejrzałem miał 5 lat uznałem to za komedię

użytkownik usunięty
matiwww2

no każdy jest inny - ja w tym wieku nie oglądalam w ogóle filmów horrorów ani podobnych dlatego gdy zobaczyłam ten to sie go balam ;) pamietam to.
teraz sie z tego smieje... :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones