PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=709328}

Mourning Grave

Son-nyeo-gwi-dam
5,7 701
ocen
5,7 10 1 701
Son nyeo gwi dam
powrót do forum filmu Son-nyeo-gwi-dam

Przeciętny horror, który raczej nie straszy, ale niesie ze sobą morał. Mamy do tego kilka zabawnych momentów, które dodatkowo rozluźniają atmosferę, duchy nie są straszne, raczej przywołują współczucie i żal dla ich losu. Nie mniej film ogląda się całkiem nieźle, nie przynudza, do tego mamy aktor grający In-soo jest przystojny, podobnie jak aktorka, która gra Sae-hee, urzeka swoją azjatycką urodą. Film raczej należy do tych z gatunku przeznaczonego dla młodzieży, jest lekki, całkiem przyjemny dla oka i jak już wspomniałam na początku, ma swój morał, ważny dla nich, czyli żeby nie znęcać się nad młodszymi, słabszymi etc. Można obejrzeć, ale bez nastawiania się na fajerwerki, mocna trójka.

ocenił(a) film na 10
PorwaneTrampki

Siema trolu. Tak wiem, nie znam cię, ale wiem, że często pod filami tak zaniżasz oceny. I choć masz prawo do swojej oceny, to jest to dziecinne. Z drugiej strony ja bardzo często zawyżam oceny, ale nie robię tego by trolować. Zawsze ładnie wymieniasz pozytywy, a później dajesz 3 na 10 hehe. Z twojego opisu to przynajmniej 5 powinno wyjść :P Baw się dalej, życie krótkie jest.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones