PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=849551}
7,7 11 276
ocen
7,7 10 1 11276
5,0 11
ocen krytyków
Sound of Freedom. Dźwięk wolności
powrót do forum filmu Sound of Freedom. Dźwięk wolności

Wczoraj 04.07.2023 r była premiera w USA, wie ktoś kiedy wchodzi do polskich kin?

ocenił(a) film na 7
bonekinc

Człowieku co się unosisz. Wziąłem informacje z filmwebu, nie moja wina, że pracują tutaj przygłupy. Dopiero później wyszukałem, że premiera była w USA. Ciekawe czy będzie u nas?

sylwekb1988

Napisałem, żebyś sobie sprawdził, zanim skomentujesz w takim tonie "człowieku" czyjąś wypowiedź bez weryfikacji ... i wyjdziesz później dokładnie na kogoś takiego samego jak owi ludzie, którzy tutaj weryfikują - bo ktoś już zgłosił poprawkę i jeszcze jej nikt nie zweryfikował. Ja na jedną ze swoich zmian czekałem kilka lat i dwa razy musiałem zgłaszać, bo za pierwszym razem jakiś geniusz uznał, że nieistotne :)
Nic to. Może jakiś bardziej ambitny dystrybutor się połaszczy, to nie jest wygodny temat i pokazuje wiele paskudnych historii obarczających głownie establishment - polecam poszukać informacji na temat historii, która była podstawą tego filmu - Tima Ballarda.

sylwekb1988

W kinach 4 lipca 2023 ale to film fabularny nie dokument więc :) takie kino akcji w których gonią ludzi przemycających dzieci nawet Vega coś podobnego nakręcił nie ma co się podniecać :) oto  trailer https://www.youtube.com/watch?v=hyyyKcfJRGQ

PIXA_GOD

Film zrobiło małe studio i ma lepsze otwarcie niż Indiana Jones od Disneya więc chyba coś jest na rzeczy

1980M

nie ma lepszego $23,682,998 ma Indiana na otwarcie a ten film 14,242,063 co jest oczywiście wyczynem.

PIXA_GOD

Ciekawe jakie budżety miały oba filmy :)

cristiano171

'Indiana Jones with a reported production budget between $250-300 million' Vs 'before Sound of Freedom acquired $5 million through crowdfunding, its overall budget was estimated to be $14.5 million'

PIXA_GOD

Ma lepsze. 4 lipca film zadebiutował i zarobił 14 mln, w tym czasie Indiana Jones (który już jest tydzień w kinach) zarobił tylko 11 mln więc Sounds of Freedom go przebił

luni1989

Indiana miał do tego 2x więcej kin.

luni1989

My tutaj mówimy o dniu otwarcia obu filmów widzę czytanie ze zrozumieniem nie jest twoją mocną stroną
 :)

PIXA_GOD

Tylko te 23 miliony Indiana Jones zarobił będąc wyświetlanym w niemal dwukrotnie większej liczbie kin. "Sound of freedom" nie jest pokazywany w tak wielu kinach, a mimo to wynik zaskakuje.

forek23

Co ciekawe wychodzi na to że ktoś u Disneya popełnił błąd czysto biznesowy porostu nie wydając tego filmu samemu choć wnioskując po przychodach filmu to i tak kropla w morzu dla takiej korporacji.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
vayha

Przecież zarobili na sprzedaży co ty piszesz weź leki jaka komuna Disney :)

ocenił(a) film na 10
PIXA_GOD

Disney to sataniści i pedofile a dopiero potem komuna.

Rafal_Szot_fw

Popieram

PIXA_GOD

Nie że coś ale Disney ostatnio ma dużo porażek. Co chwilę próbują się podlizać woke mediom feminizmie alfabetów itd. przez co mają całkiem słabe wyniki

ArachneWP

Pomyśl jeszcze raz, oni nie próbują się podlizać tylko próbują Ci wcisnąć tok myślenia.

PIXA_GOD

bredzisz, jaki blad biznesowy, to bylo umyślne dzialanie, obudz sie wreszcie ze snu i przejrzyj na oczy !

PIXA_GOD

Film może i nie jest dokumentem ale jest na faktach, a problem istnieje nie ma co do tego watpliwosci ale nie wolno o nim mówić. Za to na Netflixie Kleopatra jest wyssanym z palca dokumentem co jest ok??

ocenił(a) film na 10
bladerunner63

Elon zapowiedział ze będzie na Twitterze w przyszłym tygodniu dostępny.

timothy_25

Ekstra, może doczekamy się polskich napisów w przyszłości

ocenił(a) film na 10
timothy_25

Dziwna sprawa zaraz po premierze twitter go puści vl?

rrus

Maszyna ruszyła (:

ocenił(a) film na 10
bladerunner63

wysłałem zapytanie do Helios i odpowiedzieli, że żaden dystrybutor w Polsce nie jest zainteresowany

ocenił(a) film na 10
maskit

Czyli pedofil w Polsce zablokował. Kto dokładnie, to jest to czego musimy się dowiadywać. Kto blokuje i kto jest przeciw prawdzie, to jest prawdziwy wróg.

Rafal_Szot_fw

Soros, a kto?

maskit

'Nie jest zainteresowany' - Wow, nie chcą zarobić? To właśnie zabrali sobie prawo późniejszego narzekania, jak np. na torrenty film trafi. Jeszcze biorę pod uwagę opcję, że to generyczny akcyjniak w nośnym temacie, tylko sprytnie promowany. W 'praniu' wyjdzie, jak jest. Aha: fajnie, że się wygadali, że wszyscy dystrybutorzy w PL na jednej pętli (decyzyjnej of coz) wspólnie wiszą

Aristosek

"'Nie jest zainteresowany' - Wow, nie chcą zarobić? "
Łymniesz każdą brednie z internetu, oby tylko pasował do twoich paranoi, co?
Kur*& ile ty masz lat dziecko, że wierzysz, że ten koleś napisał do jakiegoś "heliosa" i mu odpowiedzieli w imieniu WSZYSTKICH dystrybutorów?
Jajebe, jakie trzeba mieć IQ, żeby wierzyć w takie bujdy, w sumie wasze rozpowiadanie teorii spiskowych z D... Jakby potwierdza poziom towarzystwa tutaj!

Damian_Boj

Nieco niepokoi mnie twoje zainteresowanie wiekiem nieznajomego dziecka, szczególnie w temacie pod filmem o pedofilach.. I intryguje (wynikająca zapewne z czystej empatii do dzieci) troska o zbyt duży stopień mojej naiwności. Okeeey, wrażliwy gość z instynktem opiekuńczym się trafił, nawet mogę zrozumieć. Napisz przypominająco w temacie, jak film wejdzie w PL na ekrany i będę mógł to w kinie obejrzeć. Bo na razie wychodzi, że mimo wysokich zysków w USA i upływu dwóch tygodni, chyba wciąż (spiskowe mode On) 'żaden dystrybutor w Polsce nie jest zainteresowany' (spiskowe mode Off). Ps lubię 'spiskowe', pierogi z szpinakiem też.

Damian_Boj

Podziwiam Twoja wytrwałość w rozmowie z tymi ludźmi(choć ciężko pojąć, że ludzie mogą być tak tępi), tu chyba wypowiadają się tylko incele, konfederaci, antysemici, płaskoziemcy.

maskit

zgadza sie, nie bedzie tego filmu w naszych kinach, jedyna szansa to seans w kinie studyjnym albo trzeba poczekac az wpadnie do sieci no ale PIXA_GOD nadal twierdzi ze to teoria spiskowa.

Gats_Berserker

Przecież tysiące filmów pokazywanych w stanach nie jest pokazywanych w Polsce i odwrotnie tak samo w Czechach, Szwecji, Egipcie i Japonii w tych krajach też jest niewidzialna siatka którzy blokują filmy :) ty tak na poważnie czy tollujesz.

PIXA_GOD

Może zwyczajnie film jest kiepski, tyle że porusza chwytliwy za serce temat

maskit

A możesz pokazać to zapytanie i odpowiedź z Heliosa?

maskit

Helios to ogólnie mało filmów puszcza, więc nic dziwnego, że tego też nie chcą.

ocenił(a) film na 10
bladerunner63

Film miał premiere w USA, robili go ludzie od The Chosen. W necie jest już dostępna, ale wersja kręcona kamera w kinie. Film raczej będzie hitem w sieci niż w kinach, bo wiele kin go zbanuje na bank

rrus

W wielu kinach w USA, sale w których jest wyświetlany film mają awarie klimatyzacji i kina im refundują bilety bez pytania, co ciekawe inne sale w tym samym kinie nie mają problemów. Co jeszcze ciekawsze, jak tylko pojawiają się napisy końcowe i ma być zaraz inny film to klimatyzacja nagle zaczyna działać. Tak się manipuluje box office'm.

ocenił(a) film na 10
szuler2

I tak zarobił najwiecej w ostatnich dniach ;)

ocenił(a) film na 10
rrus

Zarobił bo ludzie mają świadomość co się dzieje. I zarabiać będzie, dzięki temu nakręcą druga część. Czemu żydowskie kina tak nienawidzą tego filmu skoro zarabia mimo bojkotu lewaków? Dziwne że nagle pieniądze im śmierdzą. heh
Kto ma rozum i potrafi łączyć kropki ten wie dlaczego.
Nie rozumiem jak można bronić ludzi bojkotujących taki film.
To coś na miarę Listy Schindlera tylko porusza temat aktualny, i ekstremalnie diabelski.

ocenił(a) film na 9
bladerunner63

Mozliwe że w ogóle nie będzie wyświetlany w Polsce, bo dystrybutorzy i sieci kin wiadomo do kogo należą...

davidns

Jest szansa, że pojawi się w PL na jesieni - trwają rozmowy między pewnym PL dystrybutorem, a właścicielem praw w USA.

hydepark

Bardzo mnie interesuje ten temat. Dużo można obejrzeć na kanałach hiszpańskojęzycznych ( patrz twórcy). Możesz podać żrodlo tej informacji?

daconte

Patrz twórcy:)

daconte

Twórcy

daconte

Pospieszalski mówił na jednym z niedawnych materiałów na YT - osobiście rozmawiał z tym dystrybutorem.

bladerunner63

Bliżej jesieni, p.Janek Pospieszalski podawał, że firma która dystrybuowala film "Nieplanowane" w Polsce, jest w trakcie rozmów na dystrybucję tego filmu

ocenił(a) film na 10
Piter_Gap

Jak się nie ma polskich kin to się nie ogląda dobrych filmów. SoF przekroczył $150mln! Pomimo bojkotu Żymian.

ocenił(a) film na 7
bladerunner63

Podobno jedna z polskich firm ubiega się o prawa dystrybucji filmu w Polsce od angel.com. Jeśli by się udało film pojawił by się jesienią w Polsce. Są też plotki że Musk wrzuci ten film na Twittera w raamch promowania Twittera również jako platformy streamingowej. Elon jawnie wspiera ten film...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones