PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=849551}
7,7 11 276
ocen
7,7 10 1 11276
5,0 11
ocen krytyków
Sound of Freedom. Dźwięk wolności
powrót do forum filmu Sound of Freedom. Dźwięk wolności

….przemyśl to jeszcze raz. Film mi się ogromnie spodobał i dogłębnie poruszył, dlatego tuż po obejrzeniu zaczęłam grzebać w internecie, przez długi czas, gdyż chciałam się jakoś zaangażować i pomóc. Po przeczytaniu paru oficjalnych raportów i researchów na temat handlu ludźmi - dziećmi coś mi zaczęło nie grać. W końcu trafiłam na antyków na temat tego filmu i wreszcie wszystko miało sens - to jest prawicowa propaganda qanon…. dałam się nabrać na parę godzin, nabrać na to, że świat jest aż tak obrzydliwy i że skala problemu jest aż taka. Co za bezczelność robić takie filmy. ‚Na faktach’ - zaczynanie takimi słowami powinno być z a k a z a n e lub ściśle regulowane…! Polecam. Przeczytaj: https://www.vox.com/culture/23794355/sound-of-freedom-controversy-true-story-qan on

celloz1

Sam jestem świeżo po seansie, film oceniłem na gorąco. Bez żadnych przytyków w Twoją stronę - chciałbym prosić Cię o jakieś linki do tych raportów, o których piszesz. Artykuł przez Ciebie zamieszczony przeczytałem, natomiast nadal nie rozumiem w jaki sposób film jest jak to ujęłaś "prawicową propagandą qanon" i jak miałbym to właściwie rozumieć ? Czyżby skala problemu podjętego w filmie była znacznie mniejsza a sam temat przez to, że wpasowujący się w czyjejś opinii w ramy owej propagandy nie jest wart ukazania, natomiast ta historia nigdy się nie wydarzyła ?

Żyjemy w naprawdę dziwnych czasach, gdzie na kanwie filmu o pedofilach handlujących dziećmi czy uchodźcach uciekających przed wojną uprawia się politykę a najgłośniej krzyczą i najbardziej pokrzywdzeni w obu przypadkach wydają się być nie Ci bezpośrednio dotknięci problemem ale Ci, których uwiera samo jego istnienie. Z artykułu, który podlinkowałaś aż bije postawa "ten film mnie boli, bo jest i lubią go ludzie, których ja nie lubię...., ach tak w tym wszystkim są jeszcze dzieci".

ocenił(a) film na 9
Aietlb

Zaraz się okaże, że to takie researche na youtube, jak robią co poniektórzy żeby udowodnić, że dostępu do krawędzi dysku (Antarktydy) broni wojsko, by nikt się nie dowiedział prawdy...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones